UFC

Wyniki UFC FN: kapitalny debiut! Dusko Todorovic rozbił Dequana Townsenda (VIDEO)

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC FN w Abu Zabi świetnie usposobiony Dusko Todorovic ubił Dequana Townsenda.

Dusko Todorovic (10-0) zaliczył kapitalny debiut w oktagonie amerykańskiego giganta, demolując Dequana Townsenda (21-12) w drugiej rundzie podczas gali UFC FN w Abu Zabi.

Pierwsza runda należała zdecydowanie do Serba. Młodzian raz za razem szybkimi i morderczymi kombinacjami sierpów dosięgał Amerykanina, kilka raz nawet nim wstrząsając. Townsend przetrwał jednak wszystkie bomby, choć zainkasował też sporo lowkingów na wysokości łydki. Amerykanin odpłacił kilka razy rywalowi prostymi, także w kontrze, ale szczęka Serba stanęła na wysokości zadania.

Do drugiej rundy Townsend wyszedł z mocnym postanowieniem poprawy. Todorovic wykorzystał agresję rywala, kontrując obaleniem, co okazało się początkiem końca Amerykanina.
Serbski zawodnik nie dał mu bowiem wrócić na nogi, świetnie kontrolując go z góry i jednocześnie regularnie obijając. W końcu przedarł się do dosiadu, rozpuszczając uderzenia z góry. Townsend wił się jak zły, próbując się wykaraskać, ale nie był w stanie, inkasując uderzenie za uderzeniem. Sędzia w końcu zlitował się nad Amerykaninem, przerywając walkę.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1312587493481549824?s=20

Tym samym 26-latek wita się z nie lada przytupem z kategorią średnią UFC.

Bilans Dequana Townsenda w UFC wynosi obecnie 0-4, co prawdopodobnie oznacza, że jego przygoda z amerykańskim gigantem dobiega końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Holm vs. Aldana – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button