Wyniki UFC FN: jednorękie duszenie zza pleców! Dvorak pokonał Ronderosa! (VIDEO)

David Dvorak dopełnił formalności, w pierwszej rundzie poddając Juancamilo Ronderosa.

David Dvorak (20-3) nie miał żadnych problemów z pokonaniem biorącego walkę w ostatniej chwili debiutanta Juancamilo Ronderosa (4-1) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Walczący z odwrotnego ustawienia Ronderos rozpoczął walkę żwawo, szukając potężnych sierpowych, którymi chciał urwać głowę Dvorakowi. Jednak przewagi dojrzałości i techniki Czecha były bardzo wyraźne.
Czech prezentował się znacznie lepiej w szermierce na pięści i kopnięcia, jednym z kopnięć na korpus na chwilę naruszając debiutanta. Ten doszedł co prawda szybko do siebie, ale przewaga Dvoraka tylko rosła – Czech bez większych problemów unikał chaotycznych ataków Kolumbijczyka.
W końcu Dvorak potraktował rywala soczystym prawym sierpowym w kontrze, mocno nim wstrząsając. Ronderos poszukał desperackiego obalenia, ale Czech z dziecinną łatwością nie tylko się wybronił, ale też sam zaszedł mu za plecy, lewą rękę błyskawicznie przekładając mu pod brodą. Prawej nie musiał – duszenie było tak mocne, że Kolumbijczyk był zmuszony odklepać.

Dla Davida Dvoraka jest to trzecie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC i już szesnaste z rzędu w zawodowej karierze.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Font vs. Garbrandt – wyniki i relacja od 22:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply