UFC

Wyniki UFC FN: Derrick Lewis znokautował Alexeya Oleinika (VIDEO)

Derrick Lewis znokautował Alexeya Oleinika w pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night w Las Vegas.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Derrick Lewis (24-7) pokonał Alexeya Oleinika (59-14-1) przez nokaut w drugiej rundzie.

Potężny bomby Lewisa poprzedzone kopnięciem na głowę! Amerykanin wpada w klincz, ustawiając Rosjanina na siatce – Oleinik raczej nie ma nic przeciwko.

Czarna Bestia ciska Boa Dusiciela na deski z dziecinną łatwością. Lewis rozpuszcza bomby z góry! Oleinik przetrwał. Kręci się, próbuje odwrócić pozycję, przetoczyć Amerykanina.

Lewis w półgardzie. Oleinik pracuje nad przetoczeniem i… finalizuje je! Amerykanin w tarapatach! Oleinik próbuje swojej firmowej dźwigni na kark… Ale Lewis przetrwał! Trafia na górę! Rozpuszcza ręce! Rosjanin świetnie jednak ponownie przetacza go i trafia do dominującej pozycji. Stamtąd ponownie poluje na dźwignię na kark, ciągnąc z całych sił… Lewis nie daje się jednak poddać. W ostatnich sekundach Oleinik szuka Americany, ale rozbrzmiewa syrena kończąca pierwsze pięć minut.

Drugą rundę Amerykanin rozpoczął od latającego kolana, którym co prawda nie trafił w głowę nacierającego Rosjanina, ale ponowił potężnym prawym sierpem, ścinając rywala z nóg. Rzucił się za nim z kanonadą uderzeń z góry, nie dając wyboru sędziemu Herbowi Deanowi.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1292300769589374976?s=20

Derrick Lewis wygrywa tym samym trzecią walkę z rzędu. Jest to też jego jedenasta wygrana w UFC przez nokaut – tym samym ustanawia nowy rekord, zostawiając w tyle Caina Velasqueza i Juniora dos Santosa, którzy mają takowych dziesięć.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Lewis vs. Oleinik – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button