UFC

Wyniki UFC FN: Darren Stewart poddał Makiego Pitolo ciasną gilotyną – VIDEO

Darren Stewart odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo przez poddanie, odklepując Makiego Pitolo podczas gali w Las Vegas.

Darren Stewart (12-5) poddał w pierwszej rundzie Makiego Pitolo (13-6) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Pitolo rozpoczął bardzo spokojnie, nieustannie hasając do boku, od mocniejszej ręki nacierającego Stewarta. Brytyjczyk trafił srogim lowkingiem, ale jego ciosy nie dochodziły celu. Z czasem natomiast szybszy Hawajczyk nabrał nieco wiatru w żagle – szybkimi kombinacjami grzmotnął kilka razy Stewarta, jednym z prawych nawet nim na chwilę wstrząsając. Brytyjczyk szybko jednak doszedł do siebie.

W stójce szybki Pitolo radził sobie jednak dobrze, szybkie ciosy przeplatając z kopnięciami. Stewart zainicjował obalenie, ale nie był w stanie go sfinalizować. Pitolo w odpowiedzi sam zszedł do nogi rywala i przewrócił go, ale Brytyjczyk w międzyczasie zapiął ciasną gilotynę. Chwilę potem poprawił ją, okrutnie skręcając głowę Hawajczyka – Pitolo odklepał!

https://twitter.com/UFCNews/status/1292285127679029248?s=20

Darren Stewart odniósł w ten sposób pierwsze w karierze zwycięstwo przez poddanie, podnosząc się po porażce z Bartoszem Fabińskim.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Lewis vs. Oleinik – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button