Wyniki UFC FN: bomby na korpus ustawiły brutalny nokaut – Topuria zdemolował Jacksona (VIDEO)

Ilia Topuria zdeklasował Damona Jacksona, podtrzymując nieskazitelny bilans.

Ilia Topuria (10-0) zaprezentował rewelacyjną formę, demolując w pierwszej rundzie Damona Jacksona (18-4-1) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

Od pierwszych sekund Gruzin był wyraźnie szybszy i ruchliwszy, regularnie polując na schaby wysokiego i szczupłego rywala.

To i ówdzie Jackson dosięgnął co prawda Topurię kontrami, poszukując też okolicznościowo kolan, ale przewaga Gruzina była wyraźna. Raz za razem dosięgał rywala ostrymi kombinacjami pięściarskimi na głowę i korpus, powstrzymując też zapaśnicze próby ze strony Amerykanina.

W końcu porozbijanego i bezradnego Jacksona Topuria zamknął na siatce, gdzie grzmotnął go podbródkiem z prawej i atomowym hakiem na korpus z lewej. Naruszonego rywala dobił kombinacją dwóch bomb na głowę, ścinając go z nóg. Tam dzieła zniszczenia dopełnił jeszcze jednym uderzeniem, gasząc Amerykaninowi światło.
Dla ledwie 23-letniego Gruzina jest to druga wygrana w UFC. W debiucie zadał pierwszą porażkę w oktagonie Youssefowi Zalalowi.
*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply