UFC

Wyniki UFC FN: Andrew Sanchez brutalnie znokautował Wellingtona Turmana – VIDEO

Andrew Sanchez błysnął doskonałą formą, ciężko nokautując Wellingtona Turmana podczas gali UFC w Las Vegas.

Świetnie usposobiony Andrew Sanchez (12-5) brutalnie znokautował Wellingtona Turmana (16-4) w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Sanchez szybko skrócił dystans, kontrolując rywala przy ogrodzeniu, gdzie próbował też brudnego boksu oraz krótkich kolan. Z czasem Turman zdołał się uwolnić i walka przeniosła się na środek oktagonu.

Tam nieco karatecko usposobiony Sanchez radził sobie bardzo dobrze, szybkimi ciosami prostymi, także w krótkich kombinacjach, regularnie dosięgając Brazylijczyka. Ten jednak nie pozostawał Amerykaninowi dłużny, niewiele robiąc sobie z jego ciosów i odpowiadając własnymi, najczęściej w formie sierpowych. Od czasu do czasu smagał też rywala frontalami.

Obaj zawodnicy mieli swoje momenty, ale z czasem szybkość Amerykanina i jego proste zaczęły sprawiać młodemu Brazylijczykowi coraz więcej problemów. Początkiem końca Turmana okazała się jego próba kopnięcia na głowę po przekroku, którą Sanchez skontrował soczystą kombinacją. Chwilę potem poprawił soczystym krosem, a następnie napoczętego już rywala ustrzelił kolejnym potężnym prawym prosty, którego przygotował sobie serią lewych. Brazylijczyk runął na deski ledwie żywy, podczas gdy Amerykanin młotami z góry dopełnił dzieła zniszczenia.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1292245235146293248?s=20

32-latek powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce z Marvinem Vettorim. To dla niego trzecia wiktoria w czterech ostatnich występach.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC FN: Lewis vs. Oleinik – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button