UFC

Wyniki UFC FN 133: Raoni Barcelos przepięknym podbródkiem ubija Kurta Holobaugha – video

W swoim debiutanckim starciu w UFC walczący w kategorii piórkowej Raoni Barcelos znokautował Kurta Holobaugha podczas gali UFC Fight Night 133.

Debiutujący w oktagonie Raoni Barcelos (12-1) efektownie znokautował w trzeciej rundzie powracającego pod sztandar UFC po pięcioletniej przerwie Kurta Holobaugha (17-5) podczas gali UFC Fight Night 133 w Boise.
Pierwsza runda toczona była w szybkim tempie. Obaj zawodnicy ochoczo ostrzeliwali się ciosami, z których wiele – głównie krosów w wykonaniu Amerykanina i podbródków w wykonaniu Brazylijczyka – dochodziło celu. Barcelos spędził też kilkadziesiąt sekund na górze w parterze, ale zainkasował sporo łokci z dołu. W końcówce rundy Brazylijczyk poszukał gilotyna w kontrze na obalenia, ale syrena uratowała Amerykanina.

Początek drugiej rundy należał do Holobaugha, który trafiał na nogach częściej, ale potem to Barcelos nabrał wiatru w żagle, przewracając Amerykanina dwa razy i będąc skuteczniejszym w ostrych wymianach w półdystansie, gdzie gustował przede wszystkim w podbródku. Twarze obu były już mocno porozbijane, choć ich szczęki spisywały się doskonale, biorąc pod uwagę, jak wiele czystych ciosów doszło celu.

Od początku trzeciej rundy obaj wdali się w ostre wymiany pięściarskie. Brazylijczyk w jednej z nich naruszył Amerykanina soczystym lewym sierpem, ruszając w pogoń za cofającym się rywalem. Dosięgnął go potężnym podbródkiem, potem poprawił krosem i na koniec posłał na deski kolejnym atomowym podbródkiem, odchodząc następnie bez dobitki w stylu Marka Hunta.


https://twitter.com/_FrankReynolds/status/1018290474417836033
https://twitter.com/_FrankReynolds/status/1018289904109932545

*****

UFC Fight Night 133: dos Santos vs. Ivanov – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button