UFC

Wyniki UFC FN 128 – Siyar Bahadurzada ubija Luana Chagasa – video

Siyar Bahadurzada znokautował Luana Chagasa w drugiej rundzie walki podczas gali UFC Fight Night 129 w Atlantic City.

Siyar Bahadurzada (24-6-1) odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu, ubijając Luana Chagasa (15-2-1) podczas gali UFC Fight Night 129 w Atlantic City.
Bahadurzada wyszedł do walki bardzo agresywnie, od razu zasypując Brazylijczyka bombami. Ten jednak zniósł je dzielnie, ale został przewrócony. Afgańczyk zdzielił go kilkoma dobrymi uderzeniami z góry, ale Chagas w połowie rundy kapitalnie zaszedł mu w kotłowaninie za plecy, gdzie pozostał już do końca rundy – stamtąd zagrażał rywalowi duszeniami, częstując go też od czasu do czasu uderzeniami – na które zresztą próbował też własnymi odpowiadać Afgańczyk.

Drugą rundę Brazylijczyk rozpoczął żwawiej, próbując wywierać presję, ale Bahadurzada raz po raz rozpuszczał ręce w szalonych sierpach, ograniczając w ten sposób ofensywne zapędy przeciwnika. Chagas próbował też karcić rywala kopnięciami smagającymi na korpus, ale z czasem to Afgańczyk – nieszczególnie skomplikowany w swoich poczynaniach, ale idący przed siebie i rozpuszczający ciężkie ręce – przejął stery walki w swoje ręce. O ile jednak szczęka Chagasa była nie do skruszenia, to Afgańczyk posłał go na deski soczystym kopnięciem frontalnym na wątrobę, następnie dobijając mającego już wyraźnie dojść walki rywala mocnym prawym.

https://twitter.com/KidNobuhiko/status/987856308098519040

Dla reprezentanta Jackson-Wink MMA jest to już trzecia wiktoria z rzędu, po której wyraził gotowość do walki z czołówką kategorii półśredniej.

*****

UFC Fight Night 128 – Barboza vs. Lee – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button