Wyniki UFC FI: Joel Alvarez poddał Joego Duffy’ego – VIDEO

Joel Alvarez poddał faworyzowanego Josepha Duffy’ego podczas gali UFC Fight Island.

Joel Alvarez (17-2) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, w ramach gali UFC Fight Island w Abu Zabi poddając w pierwszej rundzie powracającego do akcji po prawie półtorarocznej przerwie Joego Duffy’ego (16-5).

Obaj zawodnicy od początku wdali się w ostrą szermierkę na pięści i kopnięcia. Duffy próbował ostrzeliwać rywala lowkingami na wysokości łydki, atakując też kombinacjami bokserskimi, ale miał sporo problemów z dobrym zasięgiem Hiszpana. Ponadto Alvarez regularnie terroryzował go też własnymi lowkingami.

W połowie rundy Irlandczyk poszukał obalenia, co okazało się początkiem jego końca. Hiszpan skontrował bowiem gilotyną, zmuszając Duffy’ego do odklepania.

Dla Joela Alvareza jest to drugie zwycięstwo z rzędu. Joe Duffy przegrywa natomiast trzeci kolejny pojedynek i jego dalsza przygoda z UFC stoi pod znakiem zapytania.