Wyniki UFC Brasilia: Renato Moicano poskręcał Damira Hadzovicia w 44 sekundy – VIDEO

Renato Moicano nie miał najmniejszych problemów z rozprawieniem się z Damirem Hadzoviciem, poddając Bośniaka w niespełna minutę.

W swoi debiutanckim występie w kategorii lekkiej Renato Moicano (14-3-1) potrzebował jedynie 44 sekund, aby poddać w ramach gali UFC on ESPN+ 28 w Brasilii Damira Hadzovicia (13-6).

Po serii wymian na otwarcie walki – Bośniak trafił lowkingiem – Moicano szybko skrócił dystans, haczeniem z klinczu z dziecinną łatwością przewracając Hadzovicia. Ten próbował wracać na nogi, ale Brazylijczyk błyskawicznie zaszedł mu za plecy. Przełożył następnie rywalowi rękę pod brodą, zmuszając go do poddania.

Niespodziewanie po przerwaniu walki przez sędziego Brazylijczyk nadal garnął się do bitki, krzycząc coś pod adresem poddanego przed chwilą rywala. O co chodziło? Okazało się przy ogłaszaniu wyniku, gdy obaj zawodnicy mieli możliwość wyjaśnić sobie nieporozumienie.

Brazylijczyk przerwał w ten sposób czarną serię dwóch porażek przez nokauty. Po zwycięstwie zaprosił w oktagonowe tany Paula Feldera.