UFC

Wyniki UFC Boston: Randy Costa rozparcelował Bostona Salmona – VIDEO

Świetnie usposobiony Randy Costa odniósł premierowe zwycięstwo w oktagonie, w pierwszej rundzie nokautując Bostona Salmona.

W starciu otwierającym kartę wstępną gali UFC on ESPN 6 w Bostonie Randy Costa (5-1) zaprezentował wyborną formę, demolując Bostona Salmona (6-3).

Obaj zawodnicy nie kalkulowali, od początku wdając się w ostre wymiany. Początkiem końca pojedynku okazał się soczysty lewy sierpowy, którym Costa okrutnie wstrząsnął Salmonem, następnie ostro podkręcając tempo w poszukiwaniu skończenia. Hawajczyk poszukał desperackiego obalenia, ale bez powodzenia. W stójce próbował się odgryzać – trafił nawet soczyście na korpus – ale w jego poczynania wdało się wiele chaosu. Wstrząśnięty, odszedł od techniki, próbując urwać rywalowi głowę, ale rozpędzony Costa spokojnie kontrolował dystans. W końcu serią ciosów zagonił rywala w okolice siatki, tam soczystym krosem nim wstrząsając. Ponowił kolejnym prawym, posyłając Salmona na deski, gdzie ustawiwszy sobie jego głowę lewicą, dwukrotnie zdzielił go prawym, dopełniając dzieła zniszczenia. Hawajczyk szybko wstał, protestując, ale zataczał się jak po dobrej gorzale.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1185340345342713856?s=20

Dla 25-latka jest to premierowi zwycięstwo w UFC, którym podnosi się po przegranym debiucie z Brandonem Davisem.

Przyszłość Bostona Salmona pod sztandarem amerykańskiego giganta stoi natomiast pod znakiem zapytania. Jego bilans to bowiem 0-2. Także debiut przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

*****

UFC Boston: Reyes vs. Weidman – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button