UFC

Wyniki UFC Boston: Brendan Allen udusił Kevina Hollanda – VIDEO

Agresywnie usposobiony Brendan Allen poddał Kevina Hollanda podczas gali w Bostonie.

Brendan Allen (13-3) rozpoczął przygodę z UFC od poddania Kevina Hollanda (16-5) w drugiej rundzie walki podczas gali UFC on ESPN 6 w Bostonie.

Pierwsza runda walki Kevin Hollanda (16-4) z Brendanem Allenem (12-3) toczyła się niemal wyłącznie w klinczu i w parterze, gdzie przeniósł ją szybko ten ostatni. Holland w kotłowaninie odzyskał dominującą pozycję, rozcinając poszukującego ataku na nogi rywala ostrym łokciem. Później zaszedł nawet Allenowi za plecy, szukając duszeni, ale ten wykaraskał się, w końcówce rundy sam będąc o włos od uduszenia Hollanda zza pleców.

Również drugą rundę Allen rozpoczął bardzo agresywnie, rozpuszczając ochoczo ręce. Holland poszukał desperackiego – jak wydawało się z jego reakcji na ataki rywala – obalenia, finalizując je. W parterze sprawniej poruszający się Allen próbował atakować trójkątami z pleców, ale ostatecznie zdołał przetoczyć okrutnie już zmęczonego rywala, trafiając na górę.

https://twitter.com/streetfitebanch/status/1185327855363858434?s=20

Spuścił kilka łokci i uderzeń, zachodząc następnie zrezygnowanemu już – oddającemu tę pozycję niemal bez walki – Hollandowi, zmuszając go do odklepania duszenia.

Po walce Brendan Allen, dla którego jest to już szóste w karierze zwycięstwo przez duszenie zza pleców, zaprosił w oktagonowe tany Eryka Andersa.

Seria trzech z rzędu zwycięstw biorącego ten pojedynek w zastępstwie Kevina Hollanda dobiegła końca.

*****

UFC Boston: Reyes vs. Weidman – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button