Wyniki UFC Apex: Jim Miller poddał Roosevelta Robertsa (VIDEO)

Doświadczony Jim Miller pokonał Roosevelta Robertsa przez balachę w pierwszej rundzie w ramach gali UFC Apex.

Zaprawiony w bojach Jim Miller (32-14) poddał w pierwszej rundzie faworyzowanego Roosevelta Robertsa (10-2) podczas gali UFC Apex w Las Vegas.

Już w pierwszej akcji walki Roberts stracił równwagę po kopnięciu, inkasując wyprowadzane w tym samym momencie niskie kopnięcie Millera. Wylądował na plecach, gdzie natychmiast rzucił się za nim Miller.

Roberts wił się z pleców, poszukał balachy, ale nie zdołał poważnie zagrozić Millerowi. Tan postraszył go gilotyną. Miller dobrze kontrolował rywala z góry. Gdy Roberts spróbował przy siatce zrzucić z siebie Millera, ten wybrał jego rękę, atakując balachą.
Roberts w pierwszej chwili dobrze się wybronił, ale potem spróbował wyciągnąć rękę, wstając na nogi – ale chwilę potem krzyczał „Tap! Tap!”, poddając walkę.

Notujący 35. występ w oktagonie – i tym samym wyrównujący rekord Donalda Cerrone – Jim Miller powraca w ten sposób na zwycięską drogę po porażce ze Scottem Holtzmanem.

Seria dwóch wiktorii Roosevelta Robertsa dobiega końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC Apex: Blaydes vs. Volkov – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply