UFC

Wyniki UFC 259: Uros Medic zdemolował Aalona Cruza (VIDEO)

Walczący w wadze lekkiej Uros Medic przywitał się z UFC z nie lada przytupem, w debiucie demolując Aalona Cruza.

Debiutujący w oktagonie Uros Medic (7-0) zdemolował Aalona Cruza (8-4) podczas gali UFC 259 w Las Vegas.

Cruz zaczął pojedynek agresywnie, wywierając presję i starając się ustrzelić Medica kopnięciami na głowę, które starał się zakamuflować uderzeniami.

Jednak walczący z odwrotnego ustawienia Medic okrutnie wstrząsnął Amerykaninem bezpośrednim prawym sierpem. Cruz poszukał desperackiego obalenia, ale Serb dobrze wybronił się na siatce, utrzymując walkę na nogach.
Na tym jednak nie koniec, bo na rozerwanie klinczu Medic grzmotnął Cruza potężnym lewym sierpem, ponownie mocno nim wstrząsając. Uciekającego rywala zaatakował latającym kolanem i serią podbródków, ponownie zmuszając go do desperackiej próby zapaśniczej.
Cruz nie był jednak w stanie obalić Medicia, inkasując na dole masę uderzeń – nie wszystkie dochodziły jednak czysto, pomimo iż komentatorzy wściekle nawoływali sędziego Marka Smitha do przerwania zawodów. Pomimo ostrej kanonady ze strony Serba, Amerykanin zdołał wrócić na chwilę na nogi, ale szybko został zasypany kolejnymi uderzeniami, ponownie lądując na dole.

Medic rozpuścił ręce i tym razem sędzia nie zwlekał tak długo, przerywając zawody.
Uros Medic obronił tym samym nieskazitelny bilans. Dla Aalona Cruza jest to druga porażka z rzędu, co może oznaczać, że jego przygoda z amerykańskim gigantem dobiega końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button