UFC

Wyniki UFC 252: Chris Daukaus znokautował Parkera Portera (VIDEO)

Chris Daukaus rozpoczął przygodę z kategorią ciężką UFC od pierwszorundowego nokautu na Parkerze Porterze.

W pojedynku wieńczącym kartę przedwstępną gali UFC 252 w Las Vegas pomiędzy dwoma debiutującymi w oktagonie ciężkimi Chris Daukaus (9-3) znokautował w pierwszej rundzie Parkera Portera (10-6).

Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie. W klinczu Daukaus zdzielił Portera ilkoma dobrymi krótkimi sierpami i podbródkami. Po rozerwaniu ponownie Daukaus grzmotnął rywala kilkoma ciosami, ale zainkasował lowkinga. Żaden z zawodników nie forsował jednak tempa. Pojedyncze wymiany. Porter atakował krótkimi kombinacjami, czając się też na kontry, a Daukaus poszukiwał szybkich prostych.

Na niespełna półtorej minuty przed końcem pierwszej rundy Daukaus zaskoczył rywala serią ciosów, posyłając go na deski. Porter zdołał jednak szybko dojść do siebie i powrócić na nogi.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1294783584130211841?s=20
Szybko jednak pracujący zawodowo jako policjant Daukaus ponownie potraktował go kombinacją prostych, następnie unikając kontr i ponawiając z kolejnymi ciosami. Rzuciwszy naruszonego Portera na siatkę, tam przewrócił go kolanem na głowę, dzieła zniszczenia dopełniając uderzeniami z góry.

Tym samym 30-latek z przytupem rozpoczął przygodę z UFC.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC 252: Miocic vs. Cormier III – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button