UFC

Wyniki UFC 251: Davey Grant brutalnie znokautował Martina Daya na otwarcie gali – VIDEO

Davey Grant popisał się kapitalnym nokautem w starciu z Martinem Dayem na UFC 251.

W starciu otwierającym galę UFC 251 w Abu Zabi Davey Grant (10-4) brutalnie znokautował Martina Daya (9-5) w trzeciej rundzie.

Pierwsza runda otwierającej galę walki pomiędzy Martinem Dayem (9-3) i Daveyem Grantem (9-4) była wyrównana. Day posłał rywala na deski w kontrze na kopnięcie, ale spędził też nieco czasu na plecach, obalony przez rywala.

Druga runda toczyła się już pod dyktando Brytyjczyka, który mocno porozbijał i nawet kilka razy zachwiał rywalem w stójce, notując też sukcesy w obszarze zapaśniczym. Chwilami wydawało się, że jest nawet blisko skończenia Hawajczyka – czy to w stójce, czy też balachą w parterze.
W trzeciej rundzie – szczególnie na początku – Day odzyskał jednak wigor, kilkoma dobrymi ciosami wstrząsając Grantem. Ten jednak z czasem nabrał wiatru w żagle, w ostrej wymianie – obaj od takowych nie stronili, rozpuszczając potężne sierpy w półdystansie – brutalnie nokautując Hawajczyka kombinacją prawego i lewego sierpowych.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1282082741429981185?s=20

Davey Grant odnosi w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu – sztuka ta nie udała mu się w UFC nigdy wcześniej. Dla Martina Daya jest to druga porażka w drugim występie w oktagonie amerykańskiego giganta.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

UFC 251: Usman vs. Masvidal – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button