UFC

Wyniki UFC 247: Valentina Shevchenko zdominowała i ubiła Katlyn Chookagian – VIDEO

Bez zmian na szczycie kategorii muszej – Valentina Shevchenko po raz trzeci obroniła tytuł mistrzowski, pokonując Katlyn Chookagian.

W co-main evencie gali UFC 247 w Houston mistrzyni kategorii muszej Valentina Shevchenko (19-3) pokonała Katlyn Chookagian (13-3) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Pierwsza runda należała do Shevchenko, która była skuteczniejsza w technicznej szermierce w stójce, finalizując też obalenie i w ostatnich sekundach fundując Amerykance spore rozcięcie ostrym łokciem.

Również druga runda przebiegała pod dyktando mistrzyni. Shevchenko była znacznie skuteczniejsza w stójce, karcąc rywalkę kontrami i krótkimi kombinacjami, często kończonymi lowkiniem. Trafiła nawet Chookagian śliczną obrotówką na głowę. Na dwie minuty przed końcem Shevchenko przeniosła walkę do parteru.

W trzeciej odsłonie Kirgizka szybko przeniosła walkę do parteru, od razu trafiając tym razem do pozycji bocznej. Stamtąd utorowała sobie drogę do krucyfiksu, zasypując Chookagian gradem łokci i ciosów. W końcu sędzia zlitował się nad Amerykanką, przerywając walkę.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1226373221131399168?s=20

Dla Valentiny Shevchenko jest to piąte z rzędu zwycięstwo i trzecia udana obrona pasa mistrzowskiego.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC 247: Jones vs. Reyes – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button