UFC

Wyniki UFC 247: Mario Bautista znokautował latającym kolanem Milesa Johnsa – VIDEO

Na otwarcie karty wstępnej gali UFC 247 w Houston Mario Bautista pokonał przez techniczny nokaut Milesa Johnsa.

W starciu otwierającym kartę wstępną gali UFC 247 w Houston Mario Bautista (8-1) znokautował w drugiej rundzie Milesa Johnsa (10-1), zadając mu pierwszą w karierze porażkę.

W pierwszej odsłonie walki nie działo się wiele. Bautista hasał jak zły, próbując wypracować sobie pozycję do ataku, ale nie grzeszył aktywnością. To znacznie bardzo statyczny Bautista, nastawiony na pojedyncze bomby, trafiał częściej, jednym z cepów wytrącając nawet rywala z równowagi tak mocno, że ten wylądował na chwilę na deskach.

Od początku drugiej odsłony Bautista w końcu podkręcił tempo, atakując bardziej zdecydowanie. Johns trafił jednak ładnym lewym sierpem, później szukając prawego sierpa. Bautista atakował kopnięciami na głowę, ale bez powodzenia.

Po półtorej minuty walki w drugiej rundzie Bautista nie po raz pierwszy zaatakował latającym kolanem na głowę – i tym razem trafił czysto, posyłając Johnsa na deski. Rzucił się za naruszonym rywalem, zasypując go kanonadą uderzeń z góry. Johns zasłaniał głowę, ale nie poprawiał pozycji, a tym samym nie dał sędziemu wyboru.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1226315125923155973?s=20

Mario Bautista odnosi w ten sposób drugie zwycięstwo z rzędu, podczas gdy dla Milesa Johnsa jest to pierwsza w karierze porażka.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC 247: Jones vs. Reyes – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button