UFC

Wyniki UFC 247: Justin Tafa znokautował Juana Adamsa – VIDEO

Justin Tafa odniósł premierowe zwycięstwo pod flagą UFC, ubijając w Houston walczącego przed swoją publicznością Juana Adamsa.

Justin Tafa (4-1) uciszył fanów zebranych w Toyota Center w Houston, w pierwszej rundzie ubijając Juana Adamsa (5-3) podczas gali UFC 247.

Mający za sobą obóz przygotowawczy w Albuquerque Amerykanin od początku próbował kontrolować dystans wyprostowanymi ramionami i rozłożonymi palcami, okolicznościowo odpalając kopnięcia frontalne.

Lowkingi ze strony cierpliwie czekającego na swoją okazję Tafy wyraźnie zaczęły sprawiać Amerykaninowi problemy. Adams poszukał obalenia, ale nie był w stanie go sfinalizować, inkasując kilka soczystych krótkich ciosów w drodze powrotnej na nogi przy siatce.
Początkiem końca Adamsa okazał się soczysty prawy sierpowy Tafy, po którym naruszony Amerykanin cofnął się chaotycznie na ogrodzenie. Tam Australijczyk dopadł go i posłał na deski srogim podbródkiem, kończąc zawody.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1226364478285066240?s=20

Justin Tafa odniósł w ten sposób pierwsze zwycięstwo w UFC, podnosząc się po brutalnie przegranym debiucie z Yorganem De Castro.

Dla Juana Adamsa jest to trzecia z rzędu porażka, która prawdopodobnie pieczętuje jego los pod sztandarem amerykańskiego giganta.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC 247: Jones vs. Reyes – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button