Wyniki UFC 246: Drew Dober znokautował faworyzowanego Nasrata Haqparasta w 70 sekund – VIDEO


Gremialnie skreślany Drew Dober zafundował pierwszą w karierze porażkę przez nokaut Nasratowi Haqparastowi podczas gali UFC 246.

W pojedynku otwierającym kartę wstępną gali UFC 246 w Las Vegas Drew Dober (22-9) znokautował w pierwszej rundzie wyraźnie faworyzowanego Nasrata Haqparasta (11-4).

Dober od początku walki wywarł presję, zmuszając Haqparasta do krążenia wzdłuż ogrodzenia. Niemiecki Afgańczyk doskoczył z potężnym lewym sierpem poprzedzonym prawymi, ale nie trafił czysto. Dober poszukał jaba, ale zainkasował lowkinga na wysokości łydki. Cały czas wywierał presję. Niemiec wpadł w dystans, rozpuszczając ręce – potężnymi sierpami i podbródkami szukał nokautu, ale nie trafił czysto, siłą rozpędu aż się na chwilę przewracając.

Kolejna ostra wymiana – tym razem korzystający z prostych Amerykanin trafił, podczas gdy preferujący sierpy i cepy Niemiec spudłował. Presja ze strony Dobera nie spadała. W końcu regularnie kastrowany z miejsca i czasu Haqparast wystrzelił z niskim kopnięciem, nie poprzedzając go żadna kiwką – Dober kapitalnie skontrował lewym sierpem, posyłając rywala na deski. Rzucił się za nim, unieruchamiając głowę młodziana jedna ręką, podczas gdy druga rozłupywała mu czaszkę! Bomba za bombą! Sędzia w końcu zlitował się nad Haqparastem, przerywając walkę!

Dla Drewa Dobera jest to drugie z rzędu zwycięstwo – i drugie przez nokaut w pierwszej rundzie. 31-latek wygrał pięć z ostatnich sześciu pojedynków.
Seria trzech z rzędu zwycięstw Nasrata Haqparasta dobiegła końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Conor McGregor vs. Donald Cerrone – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC 246


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply