UFC

Wyniki UFC 246: Alexey Oleinik poddał Maurice’a Greene’a – VIDEO

Nie była to łatwa przeprawa, ale Alexey Oleinik zdołał w drugiej rundzie zmusić do klepania Maurice’a Greene’a.

Najstarszy uczestnik gali UFC 246 w Las Vegas, 42-letni Alexey Oleinik (58-13-1) poddał w drugiej rundzie Maurice’a Greene’a (8-4)
Greene już pierwszym kopnięciem na nogi ściął Oleinika z nóg. Nie poszedł jednak za Rosjaninem do parteru. Oleinik wrócił na nogi, gdzie bez większych problemów ustawił sobie Amerykanina na siatce, szukając obalenia. Wydawało się, że Greene uchroni się przed obaleniem, ale poszukał kimury, ostatecznie lądując na dole.

Wdanie się w parterowe szachy z Oleinikiem nie skończyło się dla Greene’a dobrze – Rosjanin zaatakował bowiem morderczą dźwignią na kark. Sobie tylko znanym sposobem Amerykanin jednak przetrwał.
Początek drugiej rundy należał zdecydowanie do Greene’a, który serią ciosów i kopnięciem na głowę mocno wstrząsnął Oleinikiem. Rosjanin – mocno już zmęczony – nacierał jednak niczym zombie. W końcu dopadł również już ciężko oddychającego Amerykanina pod siatką, przenosząc walkę do parteru. Tam próbował kilka razy swojego firmowego Ezekiela, ale Greene wybronił się. Jednak z czasem Oleinik wybrał rękę rywala, po krótkiej walce zmuszając go do odklepania balachy.

https://twitter.com/ImShannonTho/status/1218750884529786880?s=20

Boa Dusiciel przerwał w ten sposób serię dwóch porażek, być może ratując się przed zwolnieniem z UFC.

Dla Amerykanina jest to druga z rzędu porażka. Jego bilans w UFC wynosi obecnie 3-2.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Conor McGregor vs. Donald Cerrone – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC 246

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button