Wyniki UFC 236: świetnie dysponowany Alexandre Pantoja ubił Wilsona Reisa – VIDEO


Alexandre Pantoja idzie jak burza – w Atlancie dopisał do swojego bilansu trzecie z rzędu zwycięstwo, nokautując Wilsona Reisa.

Alexandre Pantoja (21-3) zaprezentował świetną formę, koncertowo rozbijając w pierwszej rundzie Wilsona Reisa (23-10) podczas gali UFC 236 w Atlancie.
Pantoja rozpoczął spokojnie, dobrze kontrolując dystans, nie pozwalając zbliżyć się Reisowi – a jednocześnie gnębiąc go kopnięciami na korpus. Z czasem Wilson przedarł się do klinczu, pod siatką harując jak zły, aby położyć młodszego krajana na plecach. Pantoja świetnie jednak utrzymał się na nogach, a gdy walka wróciła na środek oktagonu, posłał rywala na deski prześlicznym krosem. Rzucił się za nim z uderzeniami, dopełniając dzieła zniszczenia.

Dla Alexandre Pantoji jest to trzecie z rzędu zwycięstwo w UFC – a w karierze czternaste w ostatnich piętnastu wystepach.

*****

UFC 236: Holloway vs. Poirier 2 – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *