UFC

Wyniki UFC 234: Kyung Ho Kang po wojnie poddał Teruto Ishiharę – VIDEO

Kyung Ho Kang po szalonej bijatyce poddał Teruto Ishiharę podczas australijskiej gali UFC 234.

W starciu otwierającym kartę wstępną gali UFC 234 w Melbourne Kyung Ho Kang (15-8) i Teruto Ishihara (10-7-2) nie przebierali w środkach, wdając się w prawdziwą wojnę – zakończoną zwycięstwem tego pierwszego przez poddanie.
Obaj zawodnicy od początku wdali się w ostre wymiany. Kang był agresorem, Ishihara czaił się na kontry. Jedną z nich posłał nawet Koreańczyka na deski, ale ten przetrwał i wrócił na nogi. Tam natomiast szybko powrócił do ostrej ofensywy. W klinczu Kang zdołał kolanem na głowę posłać na chwilę Ishiharę na deski, ale Japończyk szybko wrócił do gry – i nie zamierzał odpuszczać. Obaj wdali się w szalone wymiany w półdystansie, w których bomby spadały na lewo i prawo.

Kang poszukał obalenia pod siatką, zachodząc rywalowi za plecy – tam kapitalnie utrzymał się pomimo niewpiętych nóg. Z czasem jednak poprawił pozycję, zapinając ciasne duszenie zza pleców. Japończyk nie odklepał – poszedł spać.

Koreańczyk powraca w ten sposób na zwycięskie tory po porażce niejednogłośną decyzją z Ricardo Ramosem. Jest to dla niego czwarta wiktoria w ostatnich pięciu pojedynkach.

Przygoda Teruto Ishihary z UFC najprawdopodobniej dobiega w ten sposób końca – jest to bowiem dla niego trzecia z rzędu porażka i piąta w ostatnich sześciu występach.

*****

UFC 234: Adesanya vs. Silva – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button