Wyniki UFC 234: Jim Crute ubił Sama Alveya – VIDEO


Młodziutki Jim Crute pokonał Sama Alveya rzez nokaut w pierwszej rundzie podczas gali UFC 234 w Melbourne.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC 234 Jim Crute (10-0) znokautował – choć w odrobinę kontrowersyjnych okolicznościach – Sama Alveya (33-12).
Od początku walki to Australijczyk był aktywniejszy, wyprowadzając więcej ciosów i kopnięć – i jednocześnie uważając, aby nie odsłonić się na kontry. W końcu Alvey sam ruszył do ataku, markując lewy i szukając prawego sierpa – został jednak doskonale skontrowany potężnym prawym, po którym padł na deski. Australijczyk spróbował wcielić się w Marka Hunta, odchodząc, ale sędzia Marc Goddard nie przerwał walki. Crute dopadł rywala pod siatką, dając się jednak przewrócić w kontrze na kopnięcie – ekspresowo przetoczył jednak Amerykanina, zasypując go następnie, unieruchomionego w żółwiu, uderzeniami. Część z nich trafiała w ramię Alveya, który dodatkowo sygnalizował sędziemu kciukiem, że wszystko gra, ale Goddard przerwał walkę. Protestującemu natychmiast zawodnikowi wyjaśnił, że nie poprawiał swojej pozycji.

Dla 22-letniego półciężkiego jest to drugie zwycięstwo pod flagą UFC.

*****

UFC 234: Adesanya vs. Silva – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Kocio

    10 lutego 2019 at 04:37

    Crute dzisiaj zrobił co miał zrobić. Oprócz nienajgorszego boksu, jest sprawny na ziemi, co przez ułamek sekundy zdążył dzisiaj pokazać. Ciekawe kogo teraz dostanie…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *