Wyniki UFC 234: Jim Crute ubił Sama Alveya – VIDEO

Młodziutki Jim Crute pokonał Sama Alveya rzez nokaut w pierwszej rundzie podczas gali UFC 234 w Melbourne.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC 234 Jim Crute (10-0) znokautował – choć w odrobinę kontrowersyjnych okolicznościach – Sama Alveya (33-12).
Od początku walki to Australijczyk był aktywniejszy, wyprowadzając więcej ciosów i kopnięć – i jednocześnie uważając, aby nie odsłonić się na kontry. W końcu Alvey sam ruszył do ataku, markując lewy i szukając prawego sierpa – został jednak doskonale skontrowany potężnym prawym, po którym padł na deski. Australijczyk spróbował wcielić się w Marka Hunta, odchodząc, ale sędzia Marc Goddard nie przerwał walki. Crute dopadł rywala pod siatką, dając się jednak przewrócić w kontrze na kopnięcie – ekspresowo przetoczył jednak Amerykanina, zasypując go następnie, unieruchomionego w żółwiu, uderzeniami. Część z nich trafiała w ramię Alveya, który dodatkowo sygnalizował sędziemu kciukiem, że wszystko gra, ale Goddard przerwał walkę. Protestującemu natychmiast zawodnikowi wyjaśnił, że nie poprawiał swojej pozycji.

Dla 22-letniego półciężkiego jest to drugie zwycięstwo pod flagą UFC.

*****

UFC 234: Adesanya vs. Silva – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Kocio

    10 lutego 2019 at 04:37

    Crute dzisiaj zrobił co miał zrobić. Oprócz nienajgorszego boksu, jest sprawny na ziemi, co przez ułamek sekundy zdążył dzisiaj pokazać. Ciekawe kogo teraz dostanie…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply