Wyniki UFC 229: Vicente Luque rozbił Jalina Turnera – video

Vicente Luque podtrzymał niesamowitą serię zwycięstw w UFC przed czasem – podczas gali UFC 229 dopisał do swojego rekordu siódme skończenie w oktagonie, będąc katem Jalina Turnera.

Vicente Luque (14-6-1) zaserwował Jalinowi Turnerowi (7-4) brutalne powitanie w oktagonie UFC, nokautując młodziana w pierwszej rundzie walki podczas gali UFC 229 w Las Vegas.
Od początku pojedynku Vicente Luque był stroną atakującą, metodycznie wywierając presję. Dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi, ale na co dzień bijący się w kategorii lekkiej debiutant dobrze pracował jednak na nogach, będąc w stanie kilka razy skontrować Brazylijczyka. Zagrażał mu też różnorodnymi kopnięciami. Na Luque nie robiło to jednak wrażenia – nadal umiejętnie ograniczał rywalowi przestrzeń, z czasem wyraźnie łapiąc rytm i rewelacyjnymi kontrami dosięgając Amerykanina. Ten zachowywał jednak spokój – ale do czasu. Gdy Turner zdzielił go ślicznym obrotowym łokciem, Luque ani myśląc serią prawych posłał Amerykanina na deski. Rzuciła się za nim do parteru, gdzie dobił go bombami z góry.

Vicente Luque wygrywa w ten sposób trzecią walkę z rzędu i siódmą w ostatnich ośmiu potyczkach.

*****

UFC 229: Khabib vs. McGregor – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply