Wyniki UFC 229: Tony Martin efektownie nokautuje Ryana LaFlare – video

Tony Martin nie dał żadnych szans Ryanowi LaFlare podczas gali UFC 229 w Las Vegas, nokautując rywala w trzeciej rundzie.

W pojedynku otwierającym galę UFC 229 w Las Vegas Tony Martin (14-4) zaprezentował bardzo dobrą formę, rozbijając i w trzeciej rundzie ubijając Ryana LaFlare (14-3).
Pierwsza runda toczyła się w stójce. Odwrotnie ustawiony LaFlare notował sporo sukcesów w obszarze kopnięć na korpus, ale Martin dobrze pracował prawym w kontrze, raz nawet w końcówce runy posyłając nawet rywala na chwilę na deski.

Już w jednej z pierwszych akcji w drugiej rundzie Martin kolejnym kontrującym prawym – w odpowiedzi na kopnięcie – posłał LaFlare na deski, okrutnie go naruszając.

Rzucił się za nim z intencjami skończenia walki, dosięgając jeszcze przeciwnika kilkoma bombami – po jednej z nich LaFlare wydawał się nawet stracić na chwilę przytomność – ale ostatecznie nie zdołał do skończyć, choć solidnie porozbijał. Martin poszukał jeszcze ciasnego brabo, ale LaFlare zdołał się wydostać i wrócił na nogi – choć tam nie wydarzyło się nic godnego uwagi.

Potraktowawszy rywala kilkoma ciosami na otwarcie trzeciej rundy, Martin dopełnił dzieła zniszczenia soczystym kopnięciem na głowę, następnie dobijając ledwie żywego rywala uderzeniami z góry.

Dla Tony’ego Martina jest to drugie zwycięstwo od czasu przeprowadzki do wagi półśredniej.

*****

UFC 229: Khabib vs. McGregor – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply