Wyniki UFC 229: Scott Holtzman brutalnymi łokciami znokautował Alana Patricka – video

Scott Holtzman pokazał się ze świetnej strony w starciu z Alanem Patrickiem, którego zdominował i w trzeciej rundzie ubił podczas gali UFC 229.

Scott Holtzman (12-2) zaprezentował wyborną formę, w walce otwierającej kartę wstępną gali UFC 229 w Las Vegas demolując Alana Patricka (15-2).
Pierwsza runda należała do tego pierwszego. Amerykanin był agresywniejszy, kilka razy soczyście kontrując prawym sierpem odwrotnie ustawionego Brazylijczyka, a także powstrzymując jego zapędy zapaśnicze. Dosięgnął go też kilkoma srogimi lowkingami, jednym z nich wycinając rywala i rozbijając go przez kilkadziesiąt sekund z góry.

Runda druga również należała do Holtzmana, który przeważał w każdym aspekcie walki – w stójce trafiał częściej, głównie kontrami, unikając szalonych chwilami i desperackich ataków Patricka. Położył też Brazylijczyka w pewnej chwili na plecach, ostrzeliwując go soczystymi łokciami z góry. Wreszcie wybronił się przed zapaśniczymi próbami rywala.

Trzecia odsłona stałą już pod znakiem dominacji Holtzmana, który serią ślicznych kontr posłał Patricka na deski, okrutnie go naruszając.

Podążywszy za rywalem na dół, Amerykanin zdzielił go kanonadą uderzeń z góry. Z czasem przedarł się do dosiadu, tam dopełniając dzieła zniszczenia atomowymi łokciami, po których Brazylijczyk stracił przytomność.


https://twitter.com/UFCEurope/status/1048730746146369536

Dla 35-latka jest to trzecie z rzędu zwycięstwo, którym przerywa serię trzech wiktorii Brazylijczyka.

*****

UFC 229: Khabib vs. McGregor – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply