Wyniki oglądalności – KSW 43 najchętniej oglądanym programem


Gala KSW 43 była najchętniej oglądanym programem w sobotni wieczór, gromadząc przed telewizorami średnio 1,3 mln widzów – to jednak jednocześnie drugi najgorszy wynik od czasu debiutu Mariusza Pudzianowskiego.

Sobotnia gala KSW 43 transmitowana na trzech kanałach Polsatu (otwarty Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight) była najchętniej oglądanym programem w sobotni wieczór.
Radosną nowiną podzielił się z fanami współwłaściciel organizacji Maciej Kawulski.

Świetne wyniki oglądalności KSW 43. Polsat liderem pasma. Ogromna przewaga nad TVN i telewizją publiczną …a przecież chcieliśmy tylko wypromować i pokazać szerszej publiczności młodych perspektywicznych zawodników. Dziękujemy wszystkim fanom MMA . Dzięki wam dyscyplina kwitnie

Z kolei dziennikarz Artur Mazur doniósł, że średnia oglądalność KSW 43 wyniosła ponad 1,3 mln widzów, podczas gdy największa widownia zasiadła przed telewizorem na okoliczność walki Michała Michalskiego z Davidem Zawadą – 1,7 mln.

W walce wieczoru gali Dricus Du Plessis znokautował Roberto Soldica, przejmując tron mistrzowski kategorii półśredniej. Z kolei w co-main evencie największa gwiazda wydarzenia, Damian Janikowski ekspresowo uwinął się z Yannickiem Bahatim, demolując go w ledwie 18 sekund.

KSW 43 wygrało zatem walkę o widza w sobotni wieczór, ale z drugiej strony, średnia oglądalność na poziomie 1,3 mln to drugi najgorszy wynik w historii organizacji, jeśli wziąć pod uwagę wszystkie gale od czasu debiutu Mariusza Pudzianowskiego.

Niższą średnią oglądalność – na poziomie 1,1 mln – miała tylko kameralna gala KSW 38, którą uświetniło zwycięstwo Artura Sowińskiego z Łukaszem Chlewickim.

Poniżej wyniki średniej oglądalności gal KSW.

KSW 12 – 4,4 mln
KSW 13 – 4,28 mln
KSW 14 – 3,62 mln
KSW 15 – 1,43 mln
KSW 16 – 3,0 mln
KSW 17 – 4,63 mln
KSW 18 – 2,0 mln
KSW 21 – 2,80 mln
KSW 22 – 2,51 mln
KSW 25 – 2,98 mln
KSW 28 – 2,0 mln
KSW 30 – 2,1 mln
KSW 34 – 1,5 mln
KSW 36 – 1,4 mln
KSW 38 – 1,1 mln
KSW 43 – 1,3 mln

*****

Dustin Poirier prezentuje efekt 50 lowkingów Justina Gaethje – foto


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. Pingback: Zwiększenie zainteresowania sportem i produktem - marketing4sport

  2. Pingback: Jak promować sport? - marketing4sport

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *