Dustin Poirier prezentuje efekt 50 lowkingów Justina Gaethje – foto


Dustin Poirier odniósł w Glendale jedno z najcenniejszych zwycięstw w karierze, podczas gali UFC on FOX 29 ubijając Justina Gaethje – ale okupił je okrutnie okopaną nogą.

Na przestrzeni niespełna szesnastu minut wojny z Justinem Gaethje w walce wieczoru gali UFC on FOX 29 w Glendale Dustin Poirier zainkasował dokładnie 50 lowkingów, które wyraźnie sprawiały mu ogromne problemy.

Dwa dno po gali Diament, który skończył rywala na początku czwartej rundy, naruszając go okrutnie w kontrze właśnie na lowkinga, przedstawił swoje wojenne obrażenia.
Po walce Poirier przyznał, że spodziewał się ataków Gaethje lowkingami, ale zewnętrznymi po przekroku – w ten bowiem sposób Highlight okopywał również odwrotnie ustawionego Michaela Johnsona. Tymczasem w Glendale Gathje regularnie smagał Poiriera tymi wewnętrznymi.

*****

Dustin Poirier po ubiciu Justina Gaethje: „Były fragmenty bójki, od której chciałem odejść, ale…”


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *