KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 60: Vojto Barborik poddał Krzysztofa Klaczka (VIDEO)

Świetnie usposobiony Vojto Barborik zdominował i poddał Krzysztofa Klaczka podczas gali KSW 60.

Vojto Barborik (13-1) rozpoczął przygodę z KSW od zwycięstwa z powracającym do akcji po ponad 2-letniej przerwie Krzysztofem Klaczkiem (12-7), pokonując Polaka podczas gali KSW 60 w Łodzi.

Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie. Klaczek ładnie w kontrze na prawy prosty Barborika obalił Słowaka. Ten jednak świetnie utorował sobie drogę z powrotem na nogi i… Sam przewrócił Polaka, układając go w żółwiu. Jednak Klaczek doskonale skontrował, odzyskując dominującą pozycję. Słowak poszukał trójkąta, ale Klaczek wywinął się – jednak Barborik doskonale odzyskał pozycję na górze. Srogi łokieć autorstwa Słowaka, seria uderzeń. Polak już zakrwawiony.
Świetnie poruszający się na górze Barborik zaszedł Klaczkowi za plecy. Poszukał duszenia, ale nasz zawodnik przetrwał. Mata zalana już krwią polskiego zawodnika. Vojto ponownie spróbował duszenia, ale Krzysztof kapitalnie się uwolnił i… odwrócił pozycję, trafiając do gardy Słowaka. Zanim rozbrzmiał gong kończący pierwszą rundę, Polak zdzielił jeszcze Słowaka kilkoma dobrymi uderzeniami z góry.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Barborik
Klaczek w jednej z pierwszych akcji rundy drugiej obalił Barborika, kontrując jego kopnięcie. jednak Barborik natychmiast odzyskał dominującą pozycję, szukając trójkąta rękami – nasz zawodnik wykorzystał jednak okazję, trafiając na górę trafiła na nogi przy ogrodzeniu, ale Barborik doskonale ułożył Klaczka ponownie na plecach. Słowak w półgardzie.

Gdy Barborik podniósł pozycję, Klaczek zdzielił go srogim kopnięciem z pleców, ale Słowak ponownie zanurkował w gardę Polaka, w kotłowaninie przy ogrodzeniu zachodząc mu za plecy. Przełożywszy ręką pod brodą Klaczka, Barborik zmusił go do odklepania duszenia zza pleców.

Tym samym Słowak z przytupem przywitał się z kategorią piórkową KSW. Bilans Krzysztofa Klaczka pod banderą polskiego giganta wynosi 0-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 60: De Fries vs. Narkun II – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button