(VIDEO) Pudzian gładko rozbił Milanovicia, ale… uratował się faulem przed obaleniem?

W starciu wieńczącym galę KSW 59 Mariusz Pudzianowski pokonał debiutującego w formule MMA Nikolę Milanovicia.

W walce wieczoru gali KSW 59 w Łodzi Mariusz Pudzianowski (14-7) pokonał wchodzącego na zastępstwo w ostatniej chwili debiutanta Nikolę Milanovicia (0-1).

Pudzianowski spokojnie. „Dawaj Maniek!” – słychać okrzyki. Lowking Milanovicia, niegramotny, przestrzelony. Drugim jednak trafił. Kros Polaka doszedł celu. Serb poszukał klinczu i odnalazł go.
Przepychanie w klinczu. Pudzianowski próbuje odwracać, ale Milanović utrzymał go na ogrodzeniu. Serbski debiutant spróbował obalenia i… Był o włos od przewrócenia byłego strongmana – ten jednak ostentacyjnie przytrzymał się ogrodzenia, co umknęło sędziemu Łukaszowi Bosackiemu!
W rezultacie to Pudzianowski wylądował na górze. Milanović odwrócił się na brzuch, zasłaniając głowę przed uderzeniami i nie wyrażając woli dalszej walki. Sędzia nie miał wyboru, przerywając pojedynek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Po walce serbski zawodnik wypomniał Pudzianowi przytrzymanie się siatki, co uratowało go przed wylądowaniem na deskach, ale nie miał wielkiego żalu, ciesząc się, że miał okazję się pokazać.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 59: Pudzian vs. Milanović – wyniki i relacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

 1. spontan

  21 marca 2021 at 00:27

  Brawo Pudzian, Polska górom

 2. janek33

  21 marca 2021 at 00:30

  Najgorsza walka w historii polskiego mma?

 3. grzesiekono

  21 marca 2021 at 11:20

  Czy ja dobrze widzę Mariusz próbował ciosów barkiem w tym klinczu? :D
  Z takim kalibrem przeciwnika(debiutantem) coś za łatwo dał się zepchnąć na siatkę a następnie obalić, co przecież powinien szlifować skoro miał walczyć z dużym zapaśnikiem.

 4. czungumangu

  22 marca 2021 at 11:28

  Bombardier uratował miliony kuponów, że wycofał się z walki, a nie zawalczył i pobił Super Mario. Walka z tym łódzkim gagatkiem dno den

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply