KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 59: Adrian Bartosiński wrócił z dalekiej podróży, ubił Lionela Padillę (VIDEO)

Adrian Bartosiński rozpoczął przygodę z KSW od zwycięstwa przez techniczny nokaut z Lionelem Padillą.

Debiutujący pod sztandarem polskiego giganta Adrian Bartosiński (10-0) po ciężkiej przeprawie ubił w trzeciej rundzie Lionela Padillę (8-2) podczas gali KSW 59.

Kopnięcie na korpus autorstwa Padilli na otwarcie walki. Polak szuka prawego sierpowego, ale w powietrze. Ładne niskie kopnięcie w wykonaniu Hiszpana. I jeszcze jedno! Bartosiński skrócił dystans, wpadając w klincz. Ustawił rywala na ogrodzeniu, pracując nad obaleniem. Padilla dobrze jednak się bronił – ale do czasu. W końcu Polak położył go na plecach, wykluczając też ładnie rywalowi nogi.
Hiszpan nie dawał się jednak rozłożyć i ustabilizować, próbując wracać przy siatce na nogi. Ba! Na dwie minuty przed końcem rundy wrócił na nogi, a nawet dwa razy sam przewrócił Polaka! Jednak z czasem Bartosiński wrócił na górę. Tam rzutem spróbował przewrócić przeciwnika, następnie atakując gilotyną. Poprawił i… Wydawało się, że jest bardzo blisko, ale Padilla przetrwał do końca rundy.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Bartosiński
Padilla spróbował wysokiego kopnięcia na otwarcie drugiej odsłony, później idąc po obalenie. Na chwilę przewrócił Polaka, ale ten szybko doprowadził do kotłowaniny, wracając na nogi. Zamknął w klinczu Hiszpana na siatce, tam pracując nad obaleniem.

Jednak Padilla kapitalnie skontrował jego podejście zapaśnicze – przytrzymując się siatki? – lądując w dosiadzie Bartosińskiego. Polak wybronił się jednak, choć oddał plecy. Walka wróciła na nogi, gdzie Bartosiński w końcu odwrócił pozycję, ustawiając Hiszpana na ogrodzeniu. Tylko jednak na chwilę, bo Padilla ponownie zamknął naszego zawodnika na ogrodzeniu. Tam zdzielił go dobrymi uderzeniami na głowę, następnie efektownie ciskając go na deski.

Z góry Hiszpan rozdawał karty, kontrolując i okolicznościowo obijając Bartosińskiego. Polak zdołał w końcówce rundy wrócić na nogi, gdzie rozpuścił nawet ręce, ale Padilla przechwycił jego wysokie kopnięcie, efektownie ciskając naszym reprezentantem o deski. Na koniec zaszedł mu jeszcze za plecy, zagrażając duszeniem.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-8 PadillaObrotówka na korpus autorstwa Padilli. I soczysty lewy. Polak odpowiada ciosami, też doszły celu. Kopnięcia na kolano w wykonaniu Hiszpana. Ładna kombinacja sierpa z podbródkiem Bartosińskiego. Srogie uderzenia Polaka na rozerwanie klinczu.

Hiszpan poszukał obalenia, ale Polak bardzo dobrze się wybronił, a na rozerwanie klinczu znów zdzielił oponenta uderzeniami – także łokciem. Padilla grzmotnął kopnięciem na głowę. Bartosiński wywierał presję, a po jednej z prób ekwilibrystycznego kopnięcia Padilli położył go na plecach na środku klatki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Jednak walka szybko przeniosła się na górę. Tam Padilla poszedł po ostre obalenie, ale Bartosiński znów doskonale się wybronił – i wylądował na górze w bardzo dogodnej pozycji. Zdzielił Hiszpana kilkoma uderzeniami. Zaszedł mu za plecy, z czasem go rozciągając go na brzuchu. Kanonada uderzeń z góry! Padilla nie potrafi się wydostać! Koniec!
Adrian Bartosiński obronił tym samym nieskazitelny bilans.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 59: Pudzian vs. Milanović – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button