Wyniki KSW 58: Shamil Musaev pewnie wypunktował Urosa Jurisicia

Shamil Musaev nie pozostawił wątpliwości, że jest lepszy od Urosa Jurisicia podczas gali KSW 58.

W starciu dwóch zawodników o nieskazitelnym bilansie Shamil Musaev (14-0) pewnie wypunktował Urosa Jurisicia (11-1) podczas gali KSW 58 w Łodzi.

Jurisić rozpoczął walkę od wewnętrznego lowkinga, chętnie mieszając ustawienie. Musaev cierpliwy. Chwyta lowkinga rywala i szuka obalenia pod siatką, ale Słoweniec czujny – świetnie się wybronił. Środek klatki.

Soczyste niskie kopnięcie na łydkę autorstwa Musaeva. Frontal na korpus również doszedł celu. Jurisić odpowiedział kopnięciem na łydkę, ale chwilę potem sam zainkasował kolejne.
Musaev skontrował świetnym obaleniem próbę kopnięcia ze strony Jurisicia, trafiając do gardy rywala. Słoweniec poszukał łokci z pleców. Jednak to Dagestańczyk był skuteczniejszy, świetnie przeplatając ciosy na korpus z tymi na głowę – kilka z nich doszło czysto głowy Słoweńca.

Jurisić oddał w pewnej chwili plecy, próując wracać na nogi i… dopiął swego. Walka przeniosła się na środek klatki. A tam atomowy lowking autorstwa Musaeva. I jeszcze jeden! Obrotówka na korpus również doszła celu! Świetna forma Dagestańczyka. Śliczny prawy Musaeva w punkt. Kolejny lowking! Problemy Jurisicia!

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Musaev

Słoweniec na sztywnych nogach od początku drugiej rundy. Próbuje atakować, ale nie jest w stanie nawet dobrze utrzymać nóg pod sobą. Atomowy lowking Musaeva smaga łydkę wykrocznej nogi Jurisicia. I jeszcze jedno kopnięcie! I kolejne…

Jurisić nadal naciera, ale bez przekonania, jego ciosy prują powietrze. Odpowiada jednak własnymi niskimi kopnięciami – choć na wysokości uda. Obrotowy backfist Musaeva smaga rywala. Ten odpowiada kolejnymi lowkingami. Tak samo spróbował odwzajemnić mu się Jurisić, ale bez większych sukcesów.

Śliczna kontra Dagestańczyka doszła szczęki Jurisicia. Potężny lowking również wszedł w czysto. Wiatraki zdesperowanego Słoweńca, który wpada w klincz, szukając obalenia – ale bez sukcesów. Trzyma jednak Musaeva na ogrodzeniu przez kilkadziesiąt sekund. W końcu jednak Dagestańczyk z beznamiętna miną odwraca rywala i przewraca go haczeniem.Dobre łokcie z dołu w wykonaniu debiutanta. Musaev z czasem zaprzęga do działania ciosy z góry, ale Jurisić zrzuca go i walka wraca na nogi na środek klatki.

Ładne smagające kopnięcie na korpus autorstwa Musaeva. Jurisić broni jednak nie składa, nacierając. Wywiera presję, zmusza rywala do walki ze wstecznego. W końcówce Musaev fantastycznie chwyta kopnięcie rywala, efektownie przenosząc walkę do parteru. Z góry zdzielił rywala mocnym łokciem.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-9 Musaev

Jurisic przestrzelił kilkoma ciosami na otwarcie rundy trzeciej. Kombinacja 1-2 Musaeva doszła szczęki Słoweńca. Ten poszukał obalenia, ale Dagestańczyk świetnie się wybronił, na rozerwanie smagając rywala ślicznym sierpem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Niskie i wysokie kopnięcia w wykonaniu Shamila – to drugie bliskie celu. Niskie kopnięcie Dagestańczyka wylądowało na nodze Jurisicia. Śliczna kontra dwoma ciosami Shamila – z ładnym odejściem.

Na trzy minuty przed końcem Musaev przechwycił kopnięcie na korpus, przenosząc walkę do parteru. Trafił do gardy Jurisicia. Z góry Dagestańczyk przeplatał kontrolę z uderzeniami, podczas gdy Słoweniec czaił się na łokcie z pleców. Dwie minuty do końca pojedynku.
Shamil ślicznie przeszedł do półgardy, trafiając mocnym młotem. Jurisic oddał plecy, ale wrócił na nogi – jednak z uwieszonym u jego bioder Dagestańczykiem. Z czasem jednak sam odwrócił przeciwnika, szukając obalenia. I… Na minutę przed końcem przewrócił Musaeva, trafiając do gardy.

Z góry Jurisić próbował rozbijać rywala, ale Musaev z czasem wrócił na nogi.

Punktacja Lowking.pl R3:
10-9 Musaev

Punktacja końcowa Lowking.pl:
30-27 Musaev

Werdykt był formalnością. Wszyscy sędziowie wskazali jednogłośnie na odnoszącego trzecie z rzędu zwycięstwo – i pierwsze w wadze półśredniej – Shamila Musaeva.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 58: Parnasse vs. Torres – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply