Wyniki KSW 58: Robert Ruchała zdominował w parterze i poddał Daniela Bazanta

Robert Ruchała nie miał problemów z pokonaniem debiutującego w klatce KSW Daniela Bazanta.

Robert Ruchała (5-0) zdeklasował zapaśniczo i parterowo Daniela Bazanta (5-2) podczas gali KSW 58 w Łodzi.

Srogie kopnięcie na korpus w wykonaniu Polaka. Potem wysokie. Obrotówka. Ścina z nóg rywala, który stracił balans przy próbie własnego kopnięcia. Bazant w żółwiu, Ruchała za nim – pracuje mocno! Obija, kontroluje. Mocne kolano na korpus doszło celu.

Chorwat wrócił na nogi, ale pozostał unieruchomiony w klinczu. Kapitalne kolano na głowę w wykonaniu Roberta! Haczenie – i obalenie! Pełna dominacja Polaka. Bazant wraca na nogi, ale tylko na chwilę – Polak ciska nim o deski!
W parterze Ruchała zachodzi rywalowi za plecy, ale ten wraca na nogi – tam jednak dostaje kolana, łokcie. Ruchała ponownie rzuca nim o deski. Chorwat ponownie wraca na nogi, ale w klinczu inkasuje sporu ciosów, łokci, kolan. Polak ponownie chwyta go w pasie i efektownie rzuca na deski.

Debiutant na chwilę wrócił na nogi, ale Polak znów go przewrócił, następnie zachodząc rywalowi za plecy. Ruchała czaił się na duszenie, ale Bazant broni nie składał – bronił się dobrze, choć jego twarz była już zmasakrowana. Z czasem ponownie wrócił na nogi, ale Ruchała zdzielił go tam kolanami, w końcówce rundy ponownie haczeniem przenosząc walkę do parteru.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-8 Ruchała

Lowking Bazanta na otwarcie drugiej odsłony. Ruchała potraktował go kopnięciem na korpus. Znów poszukał obrotówki – jak w pierwszej rundzie – ale przestrzelił. Świetny prawy Chorwata doszedł celu! Zachwiało Ruchałą! Bazant sprawniejszy w stójce.

Kolejny mocny prawy Chorwata, ale Polak idzie po obalenie – i dopina swego, przewracając rywale. Ten cofa się na siatkę, tam wracając na nogi, ale tylko na chwilę. Ruchała już uwieszony u jego bioder, gnębi kolanami, efektownie przewraca. Nie był jednak w stanie utrzymać Chorwata na dole.Do czasu – w końcu bowiem po kolejnym zewnętrznym haczeniu nasz zawodnik zaszedł przeciwnikowi za plecy, zapinając mu trójkąt na brzuchu. Polak poszukał trójkąta rękami, ale Bazant wybronił się. Ruchała znalazł się w półgardzie. Z czasem Daniel odzyskał gardę.

Charakterny Bazant w końcówce rundy wrócił po siatce na nogi, choć nie był w stanie uwolnić się z klinczu.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-9 Ruchała

Bazant bardzo świeży w pierwszych sekundach ostatniej rundy. Hasa żwawo, podskakuje, gotuje się do ataku. Ruchała przy ogrodzeniu, krąży. Trafia frontalem na korpus, potem lowkingiem. Bazant cały czas pozostawał jednak w ofensywie, polując na prawego sierpowego – ale przestrzelił. Trafił natomiast szybkim lewym.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Lowking Roberta w punk. Middlekick również. Bazant nie zwalaniał jednak tempa, nieustannie nacierając. Trafił ładnym lowkingiem, ale… W końcu, po niespełna dwóch minutach, Ruchała poszedł po obalenie, finalizując je z dziecinną łatwością na środku klatki.

Polak pracował z półgardy, kontrolując i okolicznościowo obijając bezradnego Bazanta. Jednak… Chorwat w kotłowaninie przetoczył Ruchałę! Okazało się jednak, że na swoją zgubę – Polak natychmiast wybrał jego rękę, zmuszając Bazanta do odklepania balachy.
Tym samym Robert Ruchała szlifuje swój bilans pod sztandarem polskiego giganta do 2-0.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 58: Parnasse vs. Torres – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply