KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 58: Michał Andryszak poturbował i poddał Guto Inocente (VIDEO)

Michał Andryszak powrócił na zwycięskie tory, poddając Guto Inocente w ramach gali KSW 58 w Łodzi.

Taktycznie usposobiony Michał Andryszak (22-9) poturbował w parterze i w drugiej rundzie poddał debiutującego w KSW brazylijskiego kickboksera Guto Inocente (8-6).

Andryszak agresywniejszy na początku walki. Szuka 1-2, ale Inocente świetnie nurkuje i wraca na środek klatki. Dwa ładne lowkingi Brazylijczyka. Polak chwilę potem zanurkował do jego nóg i po krótkiej walce położył rywala na plecach.

Longer w półgardzie, stara się ustabilizować rywala. Pierwsze uderzenia dosięgają głowy i korpusu Inocente. Polak poszukał trójkąta rękami, ale Brazylijczyk cofnął rękę. Sporo uderzeń doszło jednak głowy reprezentant Kraju Kawy. Dwie minuty do końca rundy.

Inocente bez pomysłu. Leży płasko, zbiera co jakiś czas uderzenia, głównie łokcie. Ciosy również zaczęły coraz częściej dochodzić głowy Inocente. W ostatnich sekundach Longer zdzielił jeszcze rywala serią łokci.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-8 Andryszak

Guto nieco agresywniejszy na otwarcie drugiej odsłony. Brazylijczyk trafił mocnym lowkingiem, ale Polak odpowiedział kontrą ciosem i zblokowanym kopnięciem, następnie schodząc rywalowi ostro do nóg – obalenie!

Andryszak w półgardzie. Zatyka rywalowi usta, rąbie łokciami z góry, poprawia młotami. Inocente już mocno rozbity, zmęczony. Nie próbuje nawet wracać na nogi, zamiast tego starając jedynie chronić głowę – z mizernymi jednak rezultatami.

Twarz Brazylijczyka była już zmasakrowana. Liczne rozcięcia, dużo krwi, opuchlizny. Trener Andrzej Kościelski głośno z narożnika dyrygował swoim podopiecznym.

W końcówce rundy Michał zapiął ciasne duszenie trójkątne rękami, zmuszając brazylijskiego debiutanta do klepania.

Tym samym Michał Andryszak powraca na zwycięskie tory po porażce w rewanżu z Michałem Kitą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 58: Parnasse vs. Torres – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button