Wyniki KSW 57: Marcin Krakowiak po wojnie poddał Kacpra Koziorzębskiego

Marcin Krakowiek po ostrej jatce pokonał Kacpra Koziorzębskiego przez poddanie podczas gali KSW 57.

Po wycieńczającej wojnie na wyniszczenie debiutujący w KSW Marcin Krakowiak (10-3) poddał w trzeciej rundzie Kacpra Koziorzębskiego (7-3).

Sroga kombinacja zakończona lowkingiem w wykonaniu Krakowiaka. Debiutant agresywny, Koziorzębski krąży przy siatce. Zrywa klincz. Ładny hak na korpus autorstwa Kacpra. Dokłada lowkinga. Krakowiak odpowiada prostym.

Dobra praca na nogach Koziorzębskiego. Kraokwiak agresywny, ale ma problemy z ustawianiem sobie rywala. Ładny prosty na rozerwanie klinczu dochodzi głowy Krakowiaka. Latające kolana i kopnięcia Koziorzębskiego – nie weszły czysto, ale poczuł je Krakowiak.

Debiutant w końcu przewraca Koziorzębskiego. Czai się na gilotynę, ale Kacper wraca na nogi. Obrotówka zawodnika z Wrocławia, ale pruje powietrze. Hak na korpus dochodzi jednak celu. Koziorzębski nie jest jednak w stanie kontrolować dystansu, wpada w klincz – i ponownie ląduje na plecach. Krakowiak poszukał duszenia z góry i wydawało się, że jest bliski poddania Koziorzębskiego, ale ten przetrwał.
Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Krakowiak

Śliczny hak na korpus w wykonaniu Koziorzębskiego na otwarcie drugiej rundy. Obrotówka na korpus również dochodzi celu. Proste także. Kacper szuka kopnięć na głowę, ale blok Marcina na miejscu. Krakowiak trafił przypadkowym kolanem w krocze rywala i walkę na chwilę przerwano.

Bomby na korpus Krakowiaka po wznowieniu. Krakowiak klei łokieć. Ostre wymiany. Koziorzębski dosięga rywala serią ciosów, ale Krakowiak charakterny – naciera, podkręca agresję. Zawodnik z Wrocławia obala Krakowiaka, ale ten szybko wraca na nogi.

W stójce Koziorzębski nie kalkuluje, rozpuszczając potężne sierpy z pełną mocą. Kilka z nich dochodzi celu, ale Krakowiak ani drgnie. Prosty na schaby, poprawka podbródkami – a Krakowiak nadal stoi! Szuka obalenia, ale Koziorzębski świetnie się broni – trafia kolejnym hakiem na korpus.Obaj zawodnicy już okrutnie zmęczeni. Krakowiek inkasuje ciosy, ale odpowiada – narusza Koziorzębskiego, który ratuje się klinczem. Marcin chwyta głowę rywala, atakuje gilotyną, wciągając go do gardy! Ciasno! Koziorzębski nie Conor – nie odklepał! Jakimś cudem przetrwał.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-9 Krakowiak

Koziorzębski otwiera ostatnią rundę srogimi ciosami na korpus. Broni się przed obaleniem. Poprawie uderzeniami na dół. Szuka obalenia, ale Marcin dobrze się broni przy siatce. Rozerwanie.

Środek klatki. Obaj już okrutnie zmęczeni. Koziorzębski aktywniejszy, trafia kilkoma prostymi na głowę i korpus. Krakowiak nie pozostaje mu jednak dłużny. Jednak to Kacper aktywniejszy i skuteczniejszy. Wydaje się, że Krakowiak bardziej zmęczony, ale Koziorzębskiemu brakuje już sił, aby skończyć rywala.

Krakowiak cały czas pozostaje jednak w grze, trafia mocnym sierpem. Obalenie Koziorzębskiego, ale Marcin szybko wraca na nogi. Odpycha Kacpra, który słaniając się na nogach, ląduje na deskach. Próbuje wracać na górę, ale zbyt wolno – Krakowiak dopada go i chwyta ponownie ciasną gilotynę. Tym razem Koziorzębski klepie! Koniec!
Marcin Krakowiak z przytupem wita się tym samym z organizacją KSW, przerywając serię pięciu zwycięstw Kacpra Koziorzębskiego.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply