KSWPolskie MMA

(VIDEO) Brutalny nokaut w 12 sekund! Pejic ustrzelił Rajewskiego!

Nieprawdopodobnym nokautem popisał się Filip Pejic podczas gali KSW 56, brutalnie ścinając z nóg Sebastiana Rajewskiego w ledwie 12 sekund.

Filip Pejic (15-4-2) ekspresowo znokautował Sebastiana Rajewskiego (9-6) podczas gali KSW 56 w Łodzi.

Odwrotne ustawienie Rajewskiego. Pejic klasycznie. Obaj czujni, aktywnie przednią ręką. Chorwat trafia mocnym wewnętrznym lowkingiem.

Rajewski na chwilę zmienia ustawienie, strasząc rywala własnym kopnięciem, ale Pejic odskakuje. Chorwat doskakuje, zachodząc wykroczną nogę Polaka – markuje lewy, wyprowadzając potężnego prawego sierpa, który trafia czysto, przełamując blok Sebastiana! Rajewski leci na deski bez życia! Koniec!
Filip Pejic najprawdopodobniej ratuje się w ten sposób przed zwolnieniem z KSW, bo dwie poprzednie walki skończył na tarczy. Z drugiej zaś strony, pojedynek z Sebastianem Rajewskim wziął w zastępstwie, więc nie sposób wykluczyć, że i tak dostałby jeszcze jedną szansę.Seria pięciu zwycięstw niepokonanego od dwóch las Sebastiana Rajewskiego, który ostatnio udanie zadebiutował w KSW, w dobrym stylu na punkty pokonujac Armena Stepanyana, dobiegła końca.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button