Wyniki KSW 54: Kacper Koziorzębski zmasakrował Adama Niedźwiedzia

Kacper Koziorzębski lepszy od Adama Niedźwiedzia w starciu dwóch debiutantów na KSW 54.

Kacper Koziorzębski (7-2) rozbił w pył i w drugiej rundzie ubił bezradnego Adama Niedźwiedzia (7-4) podczas gali KSW 54.

Koziorzębski nieco agresywniejszy, Niedźwiedź opędza się od niego frontalami. Lewy sierp Kacpra dochodzi celu. Prawy chwilę później również. Adam szuka kopnięć, srogi lowking dochodzi nogi rywala. Koziorzębski odpowiada podobnym. Niedźwiedź odpala high kicka, schodząc następnie do nóg rywala – przewraca go, ale Koziorzębski natychmiast wraca na nogi. W klinczu inkasuje kolano na krocze i walka zostaje na chwilę przerwana.

Wznowienie. Kacper rąbie lowkingami, naciera, próbuje ustawić sobie rywala pod prawego sierpa, ale wpada w klincz. Adam ustawia go na siatce. Trafia łokciem. Szuka sprowadzenia, ale wrocławianin dobrze się broni. Kolano autorstwa Niedźwiedzia. Połowa rundy. Sierp Adama na rozerwanie i wracamy na środek.

Koziorzębski naciera, ale wpada w klincz. Ustawia jednak rywala na ogrodzeniu. Oddaje podchwyty i sam zostaje ustawiony na siatce. Soczyste ciosy Kacpra na rozerwanie! Niedźwiedź wytrącony z równowagi, ląduje na deskach. Wstaje i odpowiada kopnięciem na głowę!
Koziorzębski w ataku, szuka bomby na głowę oponenta. Ścina go z nóg srogim lowkingiem, ale nie idzie w parter. Niedźwiedź wraca na nogi, ale tam inkasuje kolejne atomowe niskie kopnięcia na wysokości łydki! Poczuł je! Kończy rundę z wyraźnie uszkodzoną nogą.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Koziorzębski

Adam próbuje kopnięć na kolano na otwarcie drugiej rundy. Koziorzębski terroryzuje go lowkingami, polując też na potężne sierpy – szczególnie z prawej ręki. Kolejne niskie kopnięcia lądują na wykrocznej nodze Adama. Ciosy na korpus! Poczuł je Niedźwiedź! Próbuje odpowiadać, ale to Kacper rozdaje karty. Następna bomba na schaby Niedźwiedzia! Deski! Kacper za nim, ale wraca z czasem na górę, tam zapraszając przeciwnika. A tam – masakra! Bombarduje rozbitego Niedźwiedzia lowkingami, ciosami na głowę i na korpus!Adam ponownie na deskach, poczuł uderzenia na korpus, a noga już zmasakrowana. Próbuje się skręcać, ale inkasuje uderzenia – jedno za drugim! Kacper wraca na nogi, rozbijając lowkingami z rywala z góry. Niedźwiedź pozostaje na dole – nie ma sił, aby wstać! Koniec walki! Spektakularny debiut Koziorzębskiego!

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

KSW 54: Gamrot vs. Ziółkowski – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply