KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 53: Andrzej Grzebyk soczystym sierpem znokautował Tomasza Jakubca (VIDEO)

Andrzej Grzebyk zdominował i na początku drugiej rundy znokautował Tomasza Jakubca podczas KSW 53.

Andrzej Grzebyk (17-3) zadebiutował w organizacji KSW z nie lada przytupem, w drugiej rundzie nokautując Tomasza Jakubca (10-3) w ramach studyjnej gali KSW 53.

Grzebyk od razu zmienia pozycję na odwrotną. Szuka kopnięcia, ale inkasuje ciosy. Odpowiada ciosem na korpus. Jakubiec agresywnie, znów trafia ciosami w kontrze na lowkinga Grzebyka! I ponownie! Andrzej jednak spokojnie, czai się, ustawienie nadal odwrotne.

Śliczny bezpośredni lewy sierp Jakubca! I kolejny! Grzebyk odpowiada ciosami! Jatka! Srogie wymiany w półdystansie, obaj uderzają, aby znokautować!

Middlekick Grzebyka, frontal na korpus. Lowkingi, ciosy – Grzebyk powoli przejmuje stery walki w swoje ręce. Kapitalny prawy sierp w kontrze w wykonaniu byłego podwójnego mistrza FEN – Jakubiec na deskach!

Rzeszowianin w półgardzie. Próbuje ustabilizować sobie rywala i rozpuścić ręce. Jakubiec dobrze jednak prezentuje się z pleców. Przetacza Grzebyka! Ten jednak z czasem wraca na nogi – a tam przypuszcza ostry szturm! Trafia cofającego się w linii prostej Jakubca serią ciosów, ścinając go z nóg! Bomby z góry! Jakubiec przetrwał! Wrócił na nogi.

Tam jednak Grzebyk potraktował go potężnym prawym prostym! Tomasz znowu na deskach! Grzebyk na górze, ale nie rozpuszcza ostro uderzeń, też jest już nieco zmęczony. Koniec dominującej rundy w wykonaniu Grzebyka.

Andrzej od razu miesza ustawienie na otwarcie drugiej odsłony. Już w pierwszej akcji Grzebyk ścina rywala z nóg soczystym lewym sierpem! Rzuca się za nim z uderzeniami! Sędzia nie widzi już sensu kontynuowania walki! Koniec! Mocne przywitanie z KSW nieukrywającego mistrzowskich aspiracji Andrzeja Grzebyka!

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

KSW 53: Gamrot vs. Parke III – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button