Wyniki KSW 50: Antoni Chmielewski po wyrównanej walce przegrał z Jasonem Radcliffem

Antoni Chmielewski zakończył zawodową karierę porażką jednogłośną decyzją z Jasonem Radcliffem podczas gali KSW 50.

W swoim ostatnim występie w zawodowej karierze Antoni Chmielewski (32-18) przegrał jednogłośną decyzją z Jasonem Radcliffem (15-7) podczas gali KSW 50 w Londynie.

Chmielewski rozpoczął uważnie, starając się unikać pojedynczych kopnięć i ciosów Radcliffe’a – z powodzeniem. Jedno z kopnięć Brytyjczyka skontrował nawet ładnym prawym. W stójce obaj bardzo uważni. Okładają się lowkingami. Dwa srogie lądują na łydce Radcliffe’a. Polak skraca dystans z ciosami, szuka obalenia, ale Brytyjczyk dobrze się broni i łapie dystans. Jeszcze jedna próba przeniesienia walki na dół w wykonaniu naszego zawodnika, ale ponownie Brytyjczyk pozostaje na nogach i jeszcze kontruje ciosami. Pojedyncze proste w wykonaniu Jasona. Chmielewski odpowiada lowkingami. Radcliffe bardzo uważny, trzyma dystans, korzysta z pojedynczych ciosów i kopnięć. W samej końcówce Radcliffe dosięga rywala soczystym podbródkiem, wyraźnie nim wstrząsając. Rusza do ataków, trafia jeszcze kilkoma ciosami, ale Polak przetrwał do końca.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Radcliffe

Początek drugiej odsłony dla polskiego zawodnika. Rusza ostro, trafia srogim podbródkiem! Kontynuuje ofensywę, rozpuszczając ręce! Idzie do nóg! Radcliffe dobrze się jednak broni i dochodzi do siebie. Wracamy na środek klatki. Obaj zawodnicy zmęczeni. Antek próbuje ciosu supermana, ale bez powodzenia. Inkasuje kontrę. Pojedyncze ciosy Brytyjczyka. Polak z ostrą szarżą, ale Radcliffe dobrze odchodzi do boku. Tempo walki spadło. Chmielewski jednak nieco agresywniejszy i aktywniejszy. Obaj trafiają w wymianie. Polak protestuje, że dostał palcem w oko, ale sędzia nie przerywa. Srogi lowking autorstwa Chmielewskiego. I kolejny. Brytyjczyk próbuje obalać, ale Polak szybko wraca na nogi. Dobry prawy naszego zawodnika.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-9 Chmielewski

Dobry lowking Radcliffe’a na otwarcie ostatniej rundy. Chmielewski z ostrą szarżą, ale pruje powietrze. W szermierce na pięści Polak odrobinę skuteczniejszy. Brytyjczyk szuka lowkingów. Trafia mocnym prawym w wymianie. Pojedyncze spięcia. Chmielewski precyzyjniejszy. Trafia odrobinę częściej. Minuta do końca walki. Ładne kolano w kontrze w wykonaniu zawodnika z Londynu. Brytyjczyk dokłada prawego. Polak jednak żwawszy, agresywniejszy. Radcliffe szuka kontr ze wstecznego.

Punktacja Lowking.pl R3:
10-9 Chmielewski

Punktacja końcowa Lowking.pl:
29-28 Chmielewski
Sędziowie wskazali jednogłośnie na Jasona Radcliffe’a.

*****

KSW 50: Londyn – wyniki i relacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply