KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 49: Damian Grabowski ubił Karola Bedorfa – VIDEO

Damian Grabowski zawitał do KSW z przytupem, w debiucie ubijając Karola Bedorfa podczas gali KSW 49.

W starciu pomiędzy dwoma zaprawionymi w bojach ciężkimi podczas gali KSW 49 w Gdańsku debiutujący pod sztandarem polskiego giganta Damian Grabowski (22-5) pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie byłego mistrza Karola Bedorfa (15-5).
Damian z dobrymi ciosami w kontrze na kopnięcie Bedorfa. Karol tańcuje, kopie na różnych poziomach. Grabowski szuka ciosów, ale bez większych sukcesów. Świetny lewy Damiana w kontrze na kopnięcie! Karol ba deskach!

Grabowski za nim, ale Bedorf wraca na nogi, a potem unika ostrej szarży wpadającego z impetem w siatkę rywala. Środek klatki. Wymiany, jedna za drugą. Większość ciosów jednak na gardę. Prawica Bedorfa dochodzi celu! Grabowski rozcięty, zakrwawione twarz. Próbuje dystansować kopnięciami na kolano. Bedorf cały czas próbuje kopnięć na głowę, ale Polski Pitbull czujny. Krótka przerwa z powodu kopnięcia w krocze autorstwa Karola. Po wznowieniu Grabowski kilkoma dobrymi ciosami toruje sobie drogę do klinczu, tam ostrzeliwując rywala. Bedorf z czasem wyrywa się, trafia prawym, ale Damian ponownie ustawia go na siatce. Tylko na chwilę. Ładny prawy Grabowskiego. Damian kopnięciem na kolan posyła rywala na deski! Rzuca się za nim z bombami! Dochodzą! Sędzia gotowy do przerwania! Bedorf nie składa jednak broni, wraca na nogi. Grabowski nie daje mu jednak uciec z klinczu, tam męcząc go krótkimi uderzeniami, kolanami na uda i stompami.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Grabowski

Ostra szarżą Grabowskiego na otwarcie drugiej rundy. Wściekły atak! Bedorf w opałach! Trafia do żółwia, tam okładany przez rywala. Wraca jednak na nogi, a z czasem kontruje potężnego prawego cepa ze strony Grabowskiego obaleniem – i trafia do półgardy. Polski Pitbull wije się, próbuje przetaczać, ale Bedorf ciasno z góry. Chwila nieuwagi Damiana – i Karol jest w dosiadzie! Berserker próbuje wypracować sobie pozycję do trójkąta rękami, ale opolanin dobrze się broni – odzyskuje półgardę. Połowa rundy. Karol ponownie przedziera się do dosiadu – rozpuszcza łokcie. Kilka dochodzi celu. Damian oddaje plecy, ale Karol nie wpina nóg, spada na głowę, bez ładu i składu, okrutnie zmęczony! A Grabowski? Rusza z impetem, na pełnej kurtyzania! Kanonada uderzeń! Przedziera się do dosiadu! Bomba za bombą! Bedorf bezradny, ułożony na boku! Sędzia przerywa walkę!

https://twitter.com/MikeLovesTacosX/status/1129847070725160960

Aktualizacja w trakcie…

*****

KSW 49: Materla vs. Askham II – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button