Wyniki KSW 47: Paweł Polityło rozbił Dawida Gralkę


Paweł Polityło odniósł premierowe zwycięstwo pod banderą KSW, nokautując w drugiej rundzie gali w Łodzi Dawida Gralkę.

W pojedynku otwierającym galę KSW 47 w Łodzi pomiędzy dwoma zawodnikami walczącymi o pierwsze zwycięstwo w klatce polskiego giganta Paweł Polityło (4-1) zdominował i w drugiej rundzie ubił Dawida Gralkę (6-3).
Polityło rozpoczął agresywniej, metodycznie wywierając presję i obaleniami kontrując kopnięcie za kopnięciem Gralki. Walka na chwilę przeniosła się do klinczu, a po powrocie na środek klatki Polityło ponownie przechwycił kopnięcie rywala, ale wyraźnie odczuł je na wątrobie, klejąc potem łokieć do boku. W stójce to łodzianin był aktywniejszy, ale Polityło skuteczniejszy. Połowa rundy. Gralka trafia kilkoma dobrymi uderzeniami, Polityło klinczuje, szuka obalenia. Paweł trafia lewym prostym w kontrze – nie po raz pierwszy. Ostra szarża Polityły – i trafia kilkoma ciosami, w tym srogim prawym. Klincz – Gralka plecami na siatce. Ostre wymiany na rozerwanie. Polityło w końcu przenosi walkę do parteru, kontrując kolejne kopnięcie oponenta. Z góry w końcu rozpuszcza ręce i sporo z tych uderzeń dochodzi głowy Gralki, który sprawia wręcz wrażenie naruszonego.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Polityło

Gralka trafił na otwarcie drugiej rundy mocnym podbródkiem, ale zainkasował prawego sierpa. Po kolejnej wymianie Polityło z łatwością obalił Gralkę. Ten co prawda zdołał wstać, ale tylko na chwilę, bo Paweł ponownie rozłożył go na plecach, rozpoczynając kanonadę z góry. Łodzianin w trudnej sytuacji pod ogrodzeniem, gdzie nie ma pomysłu na powrót na nogi ani poddanie, inkasując krótkie uderzenia z góry. Srogi łokieć dochodzi celu! Kolejne uderzenia! Gralka po siatce wraca jednak na nogi, ale pozostaje w klinczu, tam nadal ostrzeliwany przez rywala. Polityło ponownie z dziecinną łatwością kładzie Gralkę na plecach. Rozpuszcza kanonadę uderzeń! Gralka bez żadnego pomysłu! Broni się, zasłania głowę! Inkasuje jednak uderzenie za uderzeniem, nie poprawiając fatalnego położenia! Sędzia przerywa!

W ten sposób Paweł Polityło odnosi czwarte z rzędu zwycięstwo w karierze – i pierwsze pod flagą KSW.

*****

KSW 47: Narkun vs. De Fries – wyniki, relacja i punktacja na żywo


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

4 Comments

 1. gm

  23 marca 2019 at 19:48

  Gralka nie ma ani szzęki ani tego twardego charakteru

  jest dobry jako sparing partner dla Kowalkiewicz

  • Hinczyk124

   23 marca 2019 at 20:05

   Ciągnij druta kurwo

   • gm

    23 marca 2019 at 20:48

    tak to możesz mowić swojemu chłopakowi

 2. Mecenas

  23 marca 2019 at 20:07

  Brawo Paweł piękna walka .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *