Wyniki KSW 45: Scott Askham zdemolował Marcina Wójcika – video

Scott Askham został pierwszym finalistą turnieju wagi średniej, podczas gali KSW 45 rozbijając w pył Marcina Wójcika.

Scott Askham (17-4) nie dał najmniejszych szans debiutującemu w kategorii średniej Marcinowi Wójcikowi (11-6), demolując go kopnięciami w pierwszej rundzie podczas gali KSW 45 w Londynie.
Askham od początku pojedynku wywarł presję, seriami kopnięć ustawiając sobie Wójcika na siatce. Tam kąsał go długimi prostymi – także na korpus – poszukując też kopnięć okrężnych. Polak odgryzał się lowkingami i pojedynczymi ciosami. Srogi middlekick ląduje na schabach Wójcika! Polak klei łokieć. Brytyjczyk podkręca tempo, naciera, rozpuszcza ręce! Kolejny middlekick! Wójcik składa się w pół, ma dość! Sędzia jednak nie przerywa i pozwala, aby Brytyjczyk spokojnie podszedł i potraktował naszego zawodnika jeszcze dwoma bombami na głowę.

W ten brutalny sposób Scott Askham utorował sobie drogę do finału Grand Prix wagi średniej, którego zwycięzca zgarnie pas mistrzowski.

*****

KSW 45: De Fries vs. Bedorf – wyniki, relacja i punktacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply