KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 44: Gracjan Szadziński znokautował Paula Redmonda – video

Kowadło w pięściach Gracjana Szadzińskiego po raz kolejny okazało się decydujące – Polak ciężko znokautował Paula Redmonda podczas gali KSW 44 w Gdańsku.

Kowadłoręki Gracjan Szadziński (8-2) ciężko znokautował Paul Redmond (14-6) w drugiej rundzie walki podczas gali KSW 44 w trójmiejskiej Ergo Arenie.
Redmond od razu poszukał obalenia, ale Szadziński z łatwością go wymanewrował. Irlandczyk wywarł presję, starając się zepchnąć Polaka do defensywy. Szadziński czekał na okazją do odpalenia pięści, broniąc się przed kolejną próbą zapaśniczą Redmonda. Dwa prawe w kontrze w wykonaniu stargardzianina doszły celu. Odpowiedź Irlandczyka podbródkiem. Szadziński nadal czaił się na rozstrzygającą kombinację. Obaj zawodnicy trafili. Redmond nadal napierał, dosięgając Polaka prawym, ale też inkasując lewego sierpa w kontrze. Irlandczyk trafił mocnym krosem po ustawieniu go dwoma lewymi. Kolejny prawy Irlandczyka doszedł celu. Teraz lewy. Irlandczyk zaczął się wyraźnie rozkręcać. Smagał Polaka lewymi. Szadziński odpowiedział lowkingami, ale zainkasował kilka kolejnych prostych. Twarz Szadzińskiego była już mocno rozbita. Mocne kopnięcie na korpus w wykonaniu Chrisa doszło celu. Po jednym z kopnięć Polaka Irlandczyk przeniósł walkę do parteru, tam atakując ostrą skrętówką. Nie był jednak w stanie poddać Szadzińskiego, choć kręcił co sił w rękach.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Redmond

Na otwarcie drugiej rundy Szadziński trafił dwoma dobrymi kontrami w półdystansie. Mocny lewy hak na korpus w wykonaniu Polaka. Irlandczyk odpowiada serią mocnych lowkingów. Napiera. Szybki Szadziński zdzielił go dobrymi prawymi, także na korpus. Jednym z ciosów rzucił nawet Redmonda na siatkę, ale ten doszedł szybko do siebie, szukając obalenia. W końcu stargardzianin naruszył rywala soczystym hakiem na wątrobę, a prawym na głowę posłał go na deski – dwa młoty z góry i Redmond przenosi się do krainy Morfeusza!

Dla Berserkera jest to już drugie z rzędu zwycięstwo pod sztandarem KSW, które pozwala mu włączyć się do wyścigu o najwyższe cele w kategorii lekkiej.

*****

KSW 44: Pudzianowski vs. Bedorf – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button