KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 43: Zawada po dramatycznej walce poddał Michalskiego – video

David Zawada po dramatycznej walce poddał w trzeciej rundzie Michała Michalskiego podczas gali KSW 43 we Wrocławiu.

David Zawada (16-3) z ogromnymi problemami, ale pokonał debiutującego pod banderą KSW Michała Michalskiego (6-3) podczas gali KSW 43 we Wrocławiu.

Michalski rozpoczął walkę lepiej, w półdystansie dosięgając Zawadę kilkoma dobrymi ciosami. Niemiec na chwilę się cofnął, ale szybko doszedł do siebie, ostro skracając dystans z kolejnymi uderzeniami. Ciosy obu doszły celu. Wysokie kopnięcie w wykonaniu Michalskiego. Zawada niewzruszony. Polak zdecydowanie przeważał w wymianach w półdystansie, będąc znacznie szybszym. Jego kombinacje dochodziły do szczęki Zawady – jedna po drugiej. Niemiec bł już mocno rozbity. Odpowiedział kopnięciem na korpus, ale wrocławianin ponownie skrócił dystans z ciosami, posyłając okrutnie naruszonego Niemca na deski! Rzucił się za nim z dobitką, unieruchamiając go w półgardzie. Uderzenia z góry posypały się na głowę okrutnie już rozbitego Sagata. Ten jednak z czasem doszedł do siebie, choć nadal inkasował sporo uderzeń. Minuta do końca pierwszej rundy. Kolejne uderzenia i łokcie spadły na głowę regularnie gubiącego ochraniacz na szczękę Niemca.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-8 Michalski

Zawada od początku drugiej rundy ruszył do ostrego natarcia, ale Michalski zanurkował pod jego ciosami, kładąc go na plecach.

Z półgardy rozpoczął ostrzał, próbując utorować sobie drogę do pozycji bocznej. Po minucie wrocławianin w końcu dopiął swego, częstując Zawadę łokciami. Sagat sprężył się i wykręcił, odzyskując gardę – nadal inkasował jednak sporo uderzeń. Michalski rozpuścił ręce pod siatką! Niemiec przetrwał – po raz kolejny wypluł ochraniacz – i zdołał wstać, przyszpilony jednak do siatki przez Polaka. Michalski zaatakował kolanami, tym samym odpowiedział Zawada. Rozerwanie klinczu. Ostra wymiana w półdystansie – ciosy Michalskiego doszły celu. Polak ruszył z ostrą szarżą, ale zainkasował kontrę. Niemiec zaszedł mu za plecy pod siatką, kontrolując go pod siatką. Na minutę przed końcem Michalski wstał i walka wróciła na środek klatki. Wrocławianin ruszył do ataków – kilka razy dosięgnął Zawadę. Ten jeszcze dwukrotnie wypluł (zgubił?) ochraniacz, za co sędzia ukarał go odjęciem punktu. Obaj wdali się w ostre wymiany – i tym razem nie tylko ciosy Michalskiego doszły celu, bo i Zawada dosięgnął szczęki polskiego zawodnika.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-9 Michalski

Seria kopnięć Michalskiego na otwarcie ostatniej rundy, ale Zawada zdzielił go serią dobrych ciosów. Michalski szybko jednak odpowiedział własnymi, naruszając Niemca. Polak poszukał obalenia, ale został kapitalnie skontrowany przez Zawadę, który błyskawicznie zaszedł próbującemu wstawać Michalskiemu, zmuszając go do klepania!

Dla Davida Zawady jest to już trzecie z rzędu zwycięstwo pod banderą polskiego organizacji.

*****

KSW 43 – Soldic vs. Du Plessis – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button