KSWPolskie MMA

Wyniki KSW 43: Parke rozbił Chlewickiego na pełnym dystansie

Norman Parke odniósł premierowe zwycięstwo w KSW, podczas gali KSW 43 we Wrocławiu pewnie rozbijając Łukasza Chlewickiego.

Norman Parke (24-6-1) pewnie pokonał Łukasza Chlewickiego (14-7-1) podczas wrocławskiej gali KSW 43 w Hali Stulecia
Nasz zawodnik rozpoczął spokojnie, krążąc po łuku i od czasu do czasu ostrzeliwując napierającego Parke’a lowkingami. Kros Irlandczyka doszedł celu. Kolejny lewy prosty wylądował na szczęce krakowianina. Chlewicki miał problem z dosięgnięciem dobrze kontrolującego dystans rywala. Parke poszukał obalenia, ale Chlewicki dobrze się wybronił. Lowking Saszy, potężny middlekick Stormina. Polak trafił lowkingami, ale zainkasował kolejnego krosa. Irlandczyk regularnie wywierał presję. Prawy Łukasza w kontrze doszedł celu. Prawy Normana, a potem kolejne dwa potężne kopnięcia na korpus, które wyraźnie odczuł krakowianin. Walkę na chwilę przerwano z powodu przypadkowych palców w oko w wykonaniu Irlandczyka. Po wznowieniu Chlewicki trafił w kombinacji, ale Parke ostrzelał go kopnięciami na korpus i głowę. Krakowianin poszukał obalenia, ale zawodnik z Irlandii Północnej utrzymał walkę na nogach bez większych problemów. Prawy Stormina doszedł głowy Polaka. Nasz zawodnik spróbował kolejnego obalenia, ale znów zostało ono wybronione. W końcówce Chlewicki dosięgnął jeszcze nacierającego rywala ciosami na głowę, ale zainkasował kolana na korpus.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Parke

Na otwarcie drugiej rundy Szasza trafił mocnym lewym sierpem, ale Parke nic sobie z tego nie zrobił, ruszając od razu do ofensywy. Kolejne ciosy dosięgły jednak jego szczęki. Parke odpowiedział krótkim prawym. Polak poszukał obalenia, ale nic z tego nie wyszło. Walka na chwilę przeniosła się do klinczu, który Chlewicki rozerwał z łokciem. Krakowianin trafił serią sierpów, ale Irlandczyk podkręcił tempo. Lowking Łukasza – zblokowany! Grymas bólu! Chlewicki wyraźnie uszkodził zakroczną nogę. Parke poczuł krew – zdzielił polskiego zawodnika serią prostych, potem dokładając kilka soczystych kopnięć na korpus. Jedno z nich okrutnie naruszyło kulącego się pod siatką Chlewickiego! Parke rozpuścił ostre sierpy, które jeden po drugim dosięgały szczęki Polaka – ale w ogóle go nie naruszyły. Widząc, że Bóg nokautującym uderzeniem go nie obdarzył, Norman przewrócił Łukasza, wbijając go w siatkę.

Tam z góry kontrolował go i obijał łokciami. Chlewicki próbował unieruchamiać przeciwnika, ale ze średnim rezultatem – zainkasował sporo ostrych łokci z góry.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-9 Parke

Srogi middlekick Parke’a na otwarcie trzeciej rundy. Kros ląduje na szczęce Polaka, który szuka haczenia z klinczu – ale bez powodzenia. Lowking Chlewickiego – Parke na przemian atakuje okrężnie na korpus i na głowę. Krakowianin spróbował zejść do nóg rywala, ale nic z tego nie wyszło. Zdzielił za to rywala kopnięciem na korpus, ale to Parke regularnie nacierał, zamykając naszego zawodnika – mocno już rozbitego – na siatce. Okrutny lowking ląduje na nodze Polaka. Krakowianin odpowiedział ciosami na głowę, ale chwilę potem Irlandczyk w końcu go oszukał, trafiając soczystym kopnięciem na głowę! Krakowianin przewrócił się na deski, zaatakowany od razu przez rywala. Stormin wbił go w siatkę, kontrolując Chlewickiego i rozbijając go łokciami. Krakowianin był już mocno zalany krwią. Do końca walki Norman męczył dzielnego Łukasza uderzeniami, ale nie był w stanie go skończyć.

Punktacja Lowking.pl R3:
10-8

Punktacja końcowa Lowking.pl:
30-26 Parke

Sędziowie nie mieli żadnych wątpliwości, wskazując jednogłośnie (30-26, 30-25, 30-25) na odnoszącego premierowe zwycięstwo w KSW Normana Parke’a.

Dla Łukasza Chlewickiego jest to już czwarta porażka z rzędu.

*****

KSW 43 – Soldic vs. Du Plessis – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button