FENPolskie MMA

Wyniki FEN 29: Marcin Naruszczka brutalnie znokautował Marko Radakovicia

Marcin Naruszczka odniósł efektowne zwycięstwo, ciężko w końcówce pierwszej rundy nokautując Marko Radakovicia.

Marcin Naruszczka (20-9-2) brutalnie znokautował Marko Radakovicia (10-4) w końcówce pierwszej rundy podczas gali FEN 29 w Ostródzie.

W pierwszych minutach pojedynku z klatki wiało nudą. Obaj zawodnicy urządzili sobie festiwal staredownów i dopiero gdy sędzia Piotr Michalak przywołał ich do porządku, coś się zmieniło – a mianowicie Marcin Naruszczka unieruchomił rywala w klinczu. Tam trzymał go przez dobre dwie minuty.

W końcu doszło jednak do rozerwania. Na pięć sekund przed końcem pierwszej odsłony Naruszczka potężnym prawym prostym brutalnie znokautował atakującego kombinacją sierpów Serba, przepuszczając najpierw ładnie prawego rywala. Radakovic z hukiem runął na deski, dobity jeszcze bombami z góry przez Polaka.

Dla Marcina Naruszczki, który przed walką ponownie powrócił do trenera Mirosława Oknińskiego, jest to pierwsza wygrana od ponad dwóch lat.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Śmieci jednego są skarbem dla drugiego” – Jones reaguje na mistrzowski status walki Błachowicz vs. Reyes