FENPolskie MMA

Wyniki FEN 22: Damian Grabowski ubił Rodrigo Guelke w pierwszej rundzie

Damian Grabowski powraca na drogę zwycięstw – Polski Pitbull w walce wieczoru gali FEN 22 w Poznaniu pokonał Jose Rodrigo Guelke przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Powracający do akcji po 15-miesięcznej przerwie i nieudanej przygodzie z UFC Damian Grabowski (21-5) rozpoczął przygodę z organizacją Fight Exclusive Night od zwycięstwa z Jose Rodrigo Guelke (21-17), którego ubił w pierwszej rundzie walki wieczoru poznańskiej gali FEN 22.
Obaj zawodnicy rozpoczęli spokojnie. Polak trafił dwa razy srogim prawym, następnie w zwarciu próbując kimury – ale bez powodzenia. Walka wróciła na środek klatki. Tam dochodziło do pojedynczych wymian. Guelke trafił serią, ale zainkasował kilka prostych Grabowskiego. Nasz zawodnik polował na podbródki, ale bez większych sukcesów. Pojedynek toczył się w wolnym tempie. W końcu w zwarciu Damian poszukał obalenia haczeniem, przewracając Brazylijczyka. Ten próbował natychmiast wracać na nogi, ale został złapany w ciasne duszenie. Zdołał się wydostać, ale oddał dosiad, potem plecy – Grabowski rozciągnął go, rozpuścił uderzenia z góry i zmusił sędziego do przerwania walki.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button