Babilon MMAPolskie MMA

Wyniki Babilon MMA 6: Rafał Haratyk pewnie wypunktował Macieja Różańskiego

Świetnie usposobiony Rafał Haratyk porozbijał na pełnym dystansie Macieja Różańskiego podczas raszyńskiej gali Babilon MMA 6.

W co-main evencie gali Babilon MMA 6 w Raszynie Rafał Haratyk (11-3-2) pewnie wypunktował Macieja Różańskiego (10-3).

Na przestrzeni piętnastu minut Haratyk utrzymywał walkę na nogach, gdzie jego przewaga techniczna nie podlegała dyskusji. Udanie broniąc się przed pojedynczymi próbami zapaśniczymi Berserkera, Rafał rozbijał go ciosami – lewym prostym, krótkimi kombinacjami 1-2, hakiem na wątrobę z prawym na głowę, podbródkami, tu i ówdzie wplatając do swojego arsenału kopnięcia.

Różański był agresywniejszy, ale nie był w stanie zagrozić świetnie usposobionemu Haratykowi. Zawodnik z Bielska-Białej w pierwszej rundzie posłał nawet rywala na deski, choć nie zdołał go skończyć. Szansę na to wypracował sobie też w rundzie trzeciej, okrutnie wstrząsając Różańskim – ten jednak ponownie przetrwał.

Sędziowie nie mieli jednak wątpliwości, zgodnie punktując walkę dla Rafała Haratyka: 30-27, 30-27, 30-26. Jest to dla reprezentanta DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała czwarte z rzędu zwycięstwo pod sztandarem Babilon MMA.

*****

Typowanie UFC on FOX 31 – Lee vs. Iaquinta II

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button