Babilon MMAPolskie MMA

Wyniki Babilon MMA 6: Damian Zorczykowski poddał Adriana Kępę

Damian Zorczykowski wygrał przez poddanie w drugiej rundzie z Adrianem Kępą podczas gali Babilon MMA 6

Damian Zorczykowski (6-2) odniósł drugie z rzędu zwycięstwo, podczas gali Babilon MMA 6 w Raszynie poddając Adriana Kępę (5-4).

Początek walki należał do Kępy, który zdzielił Zorczykowskiego dwoma potężnymi lowkingami. Zawodnik z Fight Club Łomża poszukał w końcu obalenia – i sfinalizował je, kładąc rywala na plecach. Kępa zdołał się jednak wykaraskać, wracając na nogi, gdzie jednak zainkasował kilka kolan na głowę. Pozostał też unieruchomiony na siatce. Dwie minuty do końca rundy. Na półtorej minuty przed końcem Kępa odwrócił Zorczykowskiego na siatce, z czasem wracając na środek klatki. Tam potraktował oponenta kolejnym srogim lowkingiem na udo. Zorczykowski spróbował kopnięcia na głowę, ale na koniec zainkasował jeszcze jednego lowkinga.

Kępa wyglądał lepiej na otwarcie drugiej rundy. Zdzielił rywala kilkoma dobrymi lowkingami i ciosami na głowę, dobrze powstrzymując tez próbę obalenia ze strony Zorczykowskiego. Ten jednak nie odpuszczał i jednym z ciosów był nawet w stanie wstrząsnąć rywalem. Z czasem ponownie poszukał obalenia, tym razem je finalizując. Tam zaszedł Kępie za plecy i po kilku próbach zmusił go do odklepania duszenia.

Dla 30-latka z Łomży jest to druga wiktoria z rzędu i trzecia w dotychczasowych czterech występach pod sztandarem Babilon MMA.

*****

Typowanie UFC on FOX 31 – Lee vs. Iaquinta II

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button